Mieszkańcy ul. Kajki chcą znów mieć swój plac zabaw

Autor: kurier-kolski.pl | 13.05.2015

Screen Shot 05-13-15 at 09.54 AMNa pismo mieszkańców  kolskiej Starówki w sprawie odbudowy placu zabaw dla dzieci przy ul. Kajki w Kole (w okolicy Muzeum Technik Ceramicznych), zareagował niezwłocznie Burmistrz  Miasta Koła Stanisław Maciaszek. Sprawa demontażu urządzeń tego placu zabaw już wcześniej była poruszana na Sesji Rady Miejskiej.

 

W godzinach porannych w obrębie ul. Kajki burmistrz Stanisław Maciaszek wspólnie z prezesem KTBS  Jarosławem Tkaczem spotkali się z grupą przedstawicieli mieszkańców zainteresowanych odnową tego placu. Wysłuchali również szereg uwag oraz propozycji co do funkcjonowania wspomnianego placu, m.in. zabezpieczenia przed wandalami niszczącymi bezmyślnie urządzenia, straszącymi bawiące się dzieci psami, przed osobami spożywającymi w przeszłości alkohol na nim w godzinach wieczornych, zwiększenia częstotliwości kontroli Policji i Straży Miejskiej, a także położenia przeszkody na ul. Kajki uniemożliwiającej rozwijanie na niej nadmiernych prędkości przez pojazdy mechaniczne zagrażające bezpieczeństwo okolicznych mieszkańców, w szczególności małych dzieciom.

Screen Shot 05-13-15 at 09.49 AM

Burmistrz zapewnił grupę mieszkańców o w miarę szybkie zrealizowanie ich oczekiwań, a reakcją na to w podziękowaniu były brawa.
Źródło: UM w Kole
Foto i tekst:  Ryszard Borysiewicz

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
elo elo
elo elo
8 lat temu

Rysiu gdzie ty w końcu jesteś? W sld czy PiS bo tak ładnie burmistrza chwalisz

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526