Książki elektroniczne w PiMBP w Kole

Autor: kurier-kolski.pl | 27.05.2015

logo_bibliotekaPowiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Kole chce poszerzyć  ofertę o możliwość udostępniania czytelnikom książek elektronicznych – e-booków z Wydawnictwa PWN z Warszawy oferującego platformę IBUK Libra, oraz Wydawnictwa Helion z Gliwic oferującego platformę NASBI.

 

IBUK Libra posiada e-booki w rożnych kategoriach tematycznych z przewagą wydawnictw popularnonaukowych obejmujących nauki ekonomiczne, społeczne, humanistyczne, czasopisma oraz beletrystykę – łącznie około 10 tysięcy tytułów.

NASBI posiada profil popularnonaukowy z przewagą wydawnictw informatycznych, biznesowych obejmujących ponad 2 tysiące tytułów z możliwością 5. krotnego jednoczesnego dostępu do każdego tytułu.

Co zyskuje dzięki platformom  czytelnik? Czytelnię książek elektronicznych z bogatym wyborem publikacji z rożnych dziedzin wiedzy największych polskich wydawców, w tym m.in. podręczniki akademickie, repetytoria, książki do nauki języków obcych; własną e-półkę z książkami, czytaną online, możliwość zaznaczania w tekście, robienia notatek, zakreślania kolorami, dodawania zakładki, wyszukiwania słowa i frazy; bibliotekę, którą ma zawsze przy sobie, czytania z każdego miejsca (dom, praca, uczelnia, biblioteka) i na każdym urządzeniu (laptop, tablet, smartfon); książki dostępne przez 24 godziny na dobę.

Drodzy czytelnicy, pragniemy aby to Państwo mieli wpływ na dobór e-booków i poszerzenie oferty naszej biblioteki. Prosimy o zapoznanie się z poniższą listą książek, wybranie z zakładek:  „wykaz kategorii” lub „alfabetyczna lista książek” interesujących was pozycji i przesłanie swoich propozycji na adres: biblioteka@kolo.pl

Listy książek elektronicznych znajdziecie pod na stronie: http://www.biblioteka-kolo.pl/wp-admin/post.php?post=6943&action=edit

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526