Jesteśmy blisko wygrania „Podwórka Nivea”! GŁOSUJMY RAZEM!

Autor: kurier-kolski.pl | 18.05.2015

Zdjęcie Podwórko NiveaGdy spojrzymy na ranking miast i miejscowości, których mieszkańcy walczą o wybudowanie u siebie placu zabaw „Podwórko Nivea” widać, że jesteśmy już blisko zwycięstwa! Na 1.100 proponowanych lokalizacji z całej Polski, nasze miasto Koło z lokalizacją placu zabaw przy ul. Dąbrowskiego zajmuje bardzo wysoką 28.pozycję. To duży sukces i widać, że kolanie głosują i chcą wygrać! Apelujemy o jeszcze większą mobilizację i codzienne głosowanie na nasze miasto na stronie www.nivea.pl/podworko (klikamy na „GŁOSUJ”, następnie po prawej stronie wybieramy województwo wielkopolskie, powiat kolski i ponownie klikamy GŁOSUJ przy lokalizacji „Koło, Dąbrowskiego/Harcerska”. PAMIĘTAJMY! Podczas oddawania głosu należy wpisać adres mailowy, a następnie zalogować się na pocztę e-mail i kliknąć w link potwierdzający oddanie głosu. Bez tego głos nie będzie zaliczony! I pamiętajmy, by głosować codziennie! Kłodawie już się udało, a teraz my pokażmy, że Koło też potrafi się zmobilizować i znaleźć się zwycięskiej w 20-tce laureatów!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526