Głosujemy dalej – razem damy radę!

Autor: kurier-kolski.pl | 06.05.2015

Nivea3Zachęceni przykładem Kłodawy, której mieszkańcy już wywalczyli sobie w ogólnopolskim głosowaniu plac zabaw, raz jeszcze zachęcamy wszystkich mieszkańców miasta Koła do głosowania na kolskie „Podwórko NIVEA”.

 

Przypomnijmy: 20 najlepszych lokalizacji miesiąca maja otrzyma ufundowany przez firmę Nivea plac zabaw. Będzie on ogólnodostępny dla wszystkich mieszkańców naszego miasta i – co ważne – jego budowa nie obciąży w żaden sposób budżetu miasta.

W chwili obecnej nasze miasto znajduje się na 43. miejscu w rankingu i tylko dzięki mobilizacji NAS WSZYSTKICH mamy szansę na dostanie się do pierwszej dwudziestki, co gwarantuje otrzymanie placu zabaw. Wiele już razem osiągnęliśmy: 43. miejsce na prawie 1100 lokalizacji to świetny wynik, a tak niewiele brakuje nam do zwycięstwa.

Głosujemy na stronie www.nivea.pl/podworko (klikamy na „GŁOSUJ”, następnie po prawej stronie wybieramy województwo wielkopolskie, powiat kolski i ponownie klikamy GŁOSUJ przy lokalizacji „Koło, Dąbrowskiego/Harcerska”).

PAMIĘTAJMY! Podczas oddawania głosu należy wpisać adres mailowy, a następnie zalogować się na pocztę e-mail i kliknąć w link potwierdzający oddanie głosu. Bez tego głos nie będzie zaliczony!

Pamiętajmy też, aby głosować CODZIENNIE!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
Aktywnikolo
8 lat temu

Jest już 28 miejsce P.Kozajda Napisz znów coś miłego

Aktywnikolo
8 lat temu

Lepiej założyć konto na nivea, login i hasło takie samo i nie trzeba wtedy potwierdzać i wpisywać kodu z obrazka

xxxxx
xxxxx
8 lat temu

już 41 a niedługo pierwsza 30-tka

czytelniczka
czytelniczka
8 lat temu

PROSIMY GŁOSUJCIE> RAZEM DAMY RADE.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526