Wygrajmy plac zabaw dla naszego miasta!

Autor: kurier-kolski.pl | 02.04.2015

Zdjęcie Podwórko NiveaSzanowni Czytelnicy, Drodzy Mieszkańcy miasta Koła! Zachęcamy do wsparcia projektu budowy nowoczesnego Rodzinnego Miejsca Zabaw, które powstać może w Kole w ramach ogólnopolskiego konkursu „Podwórko NIVEA”. Głosujmy i wygrajmy razem dla Koła!

 

W konkursie tym, co pokazały jego wcześniejsze edycje, wielkie szanse na zwycięstwo mają niewielkie miasta i gminy – takie właśnie jak Koło. Do tej pory w całej Polsce powstało 100 placów zabaw zbudowanych przez firmę Nivea, do wygrania jest 40 kolejnych. O tym, czy nowoczesny i funkcjonalny plac zabaw powstanie zdecydują głosy internautów, dlatego zachęcamy do CODZIENNEGO oddawania głosów na naszą lokalizację. Teren, który zgłoszono pod budowę Rodzinnego Miejsca Zabaw znajduje się przy kompleksie boisk „Orlik” na ul. Dąbrowskiego/Harcerskiej w Kole, a miejsce to będzie ogólnodostępne dla wszystkich mieszkańców naszego miasta. Warto podkreślić, że budowa placu zabaw nie wiąże się z kosztami dla miasta, ale inicjatywa ta ma pełne poparcie Burmistrza Miasta Koła Stanisława Maciaszka, który wskazał miejski teren z możliwością urządzenia na nim placu zabaw.

Głosowanie rozpoczęło się w środę 1 kwietnia 2015 r. o godzinie 12:00 i trwać będzie do 30 kwietnia 2015 r. (pierwsza tura konkursu); pamiętajmy o CODZIENNYM oddawaniu głosów!!! Zachęcamy do promowania kolskiej lokalizacji wśród znajomych na Państwa profilach na Facebook’u i innych serwisach społecznościowych. Aby ułatwić Państwu głosowanie podajemy link do strony konkursu – KLIKNIJ TUTAJ:  www.nivea.pl/podworko
UWAGA! Na chwilę obecną (już drugi dzień) głosowanie nie jest możliwe z przyczyn technicznych i jak podaje organizator – niezależnych od niego. W każdej jednak chwili możliwość głosowania może zostać przywrócona, dlatego prosimy o sprawdzanie strony: www.nivea.pl/podworko

Jeszcze jedna ważna uwaga: w konkursie bierze udział także inne miasto Koło – miasto spoza Wielkopolski, dlatego głosując zwróćmy uwagę, by oddać głos na naszą lokalizację: Koło, ul. Dąbrowskiego/Harcerska.

I pamiętajmy, że codziennie możemy oddać jeden głos z naszego komputera. Nie zapomnijmy o tym oraz zachęćmy do głosowania naszych znajomych w Kole i poza nim. Razem możemy wygrać!

Źródło: ZS nr 1 w Kole

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
Mieszkanka Koła
Mieszkanka Koła
9 lat temu

A dlaczego pan burmistrz wskazał akurat ten teren pod budowę placu zabaw a nie inny, czym się sugerował?

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526