Ukradł kosiarkę spalinową z wystawki sklepowej. Może posiedzieć 5 lat!

Autor: kurier-kolski.pl | 22.04.2015

ppolicjaKolscy policjanci zatrzymali 25-letniego mieszkańca Konina, który w piątkowe popołudnie dokonał kradzieży kosiarki spalinowej znajdującej się na wystawie przed jednym ze sklepów ogrodniczych w Kole. Mundurowi odzyskali także skradzione mienie, które złodziej schował w zaroślach niedaleko miejsca zamieszkania. 25-letniemu mężczyźnie za popełnione czyny grozi do 5. lat pozbawienia wolności.
17 kwietnia kolscy policjanci otrzymali zgłoszenie o kradzieży kosiarki spalinowej znajdującej się na wystawie przed jednym ze sklepów ogrodniczych w Kole.

W wyniku podjętych czynności mundurowi ustalili sprawcę, którym okazał się 25-letni mieszkaniec Konina. Zatrzymany mężczyzna wyjaśnił funkcjonariuszom, że przejeżdżając przez Koło zobaczył na wystawie sklepowej kosiarkę spalinową, którą postanowił ukraść. Mężczyzna wsadził sprzęt ogrodniczy do auta i odjechał. Policjanci odzyskali także skradzione mienie, którego wartość wyceniono na 900 złotych.

25-latek ukrył kosiarkę w zaroślach w jednej z okolicznych miejscowości Konina. Złodziej kosiarki usłyszał zarzut kradzieży, za który grozi kara do 5 lat więzienia.

Źródło: KPP w Kole

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526