Trzecia z kolei porażka Olimpii

Autor: kurier-kolski.pl | 08.04.2015

Resize of IMG_3070Olimpia Koło doznała trzeciej z kolei porażki w IV lidze południowej  z Ludowym Klubem Sportowym Ślesin 0:2 (0:1). Tym razem przegrana ujmy nie przynosi, bowiem porażka nastąpiła z liderem grupy.

 

Jako ciekawostkę należy przytoczyć  fakt, że na boisku w Kole mecz sędziowały dwie panie: Michalina Diakow jako arbiter główny i Kinga Kwiatowska, która pełniła rolę asystenta nr 1, asystentem 2. był sędzia Norbert Małolepszy, a sędzią technicznym Mariusz Bulkowski.  Miłym akcentem było wręczenie koszyczka  wielkanocnego przez gości na ręce kapitana kolskiej drużyny Mariusza Nieznalskiego.

Resize of IMG_3064

Resize of IMG_3065

Resize of IMG_3066

Resize of IMG_3067

Przez całe spotkanie przewagę posiadali goście, o czym m.in.świadczy fakt, że wykonywali siedem rzutów rożnych, gdy Olimpia tylko jeden. Olimpia powinna mówić o szczęściu, że goście strzelili tylko dwa gole, bowiem sytuacji do podwyższenia wyniku było sporu. Ślesinianie strzelili trzecia bramkę, ale pani sędzia jej nie uznała, dopatrując się spalonego. Było też  dotknięcia piłki ręką w polu karnym w 70.minucie, w następstwie czego był  rzut  karny, którego nie wykorzystał Łukasz Pietrzak, bo  dobrze dysponowany bramkarz Olimpii Bartosz Kordylewski wybił piłkę  na rzut rożny.  By ratować sytuację na boisko wszedł w połowie drugiej połowy grający trener Tomasz Mikusik, gra niby nabrała tempa, ale wynik nie uległ zmianie.

Resize of IMG_3071

Nikt się nie spodziewał, że wynik 1:0 otworzy zawodnik  Paweł Krygier ze Ślesina, już w 1.minucie po ewidentnym błędzie naszego obrońcy  Kamila Kwiatkowskiego. Wynik ten utrzymywał się do 65.minuty, kiedy to w zamieszaniu podbramkowym Krygier podwyższył na 2:0. W końcówce meczu gospodarze stworzyli najlepszą sytuację, w której przysłowiowej setki nie wykorzystał Piotr Marańda.

Resize of IMG_3078

Resize of IMG_3085

W meczu nie wystąpił as atutowy Olimpii Jarek Kawka z powodu 4 żółtych kartek, a jak wszyscy zapewne wiedzą, gdy on nie gra, to gra nie klei się całej drużynie. On jeden potrafi poderwać zespół do gry, a bez niego atak nie istnieje. Mamy nadzieję, że w następnych meczach Jaro już zagra.

Resize of IMG_3087

Po meczu Kawka skomentował:  – Uważam, że o porażce zadecydowały indywidualne błędy naszych obrońców. Martwi mnie fakt, że błędy te przydarzają się naszym doświadczonym zawodnikom już trzeci mecz z rzędu. Jestem jednak optymistą i uważam, że  limit błędów już wykorzystaliśmy i czas zacząć łapać ligowe punkty, ponieważ drzemie w naszej drużynie spory potencjał.

Skład Olimpii: Bartosz Kordylewski, Radosław Urbaniak (Dawid Wiśniewski), Eryk Lisiak, Kamil Kwiatkowski,  Paweł Powietrzyński, Kamil Jaroszewski (Tomasz Mikusik),  Ariel Szczesiak, Michał Rutkowski, Mariusz Nieznalski (Piotr Marańda), Filip Zborowski,  Damian Kotkowski.

(mc)

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526