Sukces młodych plastyków ze SOSW w Kole

Autor: kurier-kolski.pl | 09.03.2015

IMG_4024Sukces młodych plastyków ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Kole przyniósł III Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Moje anioły” organizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury im. Janusza Korczaka w Chodzieży.

 

W dniach 9-11 lutego 2015 r. komisja konkursowa oceniła prace. W skład komisji weszli: prof. Andrzej Marian Bartczak – wykładowiec ASP w Łodzi, Beata Maria Orlikowska – artysta plastyk z Koszalina oraz Zofia Braciszewska – dyrektor MDK w Chodzieży.

IMG_4017

Na konkurs wpłynęły 2.063 prace z całego kraju – kompozycje na płaszczyźnie i przestrzenne. Prace oceniane były w czterech kategoriach wiekowych: 6-9 lat, 10-12 lat, 13-15 lat i powyżej 15 lat. Przyznano miejsca i wyróżnienia oraz wyróżnienia honorowe w formie kwalifikacji do wystawy.

Laureatami konkursu ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Kole zostali podopieczni Joanny Bałdyki i Anety Brdyś.

IMG_4026
W kategorii wiekowej powyżej 15 lat: II miejsce zajęła KLAUDIA ANNA PIETRZYCKA, klasa III Przysposabiająca do Pracy, a wyróżnienie otrzymała BARBARA MARCINIAK, klasa I Zasadniczej Szkoły Zawodowej.

Uroczyste podsumowanie konkursu z wręczeniem nagród i wyróżnień odbyło się 5 marca 2015 w Młodzieżowym Domu Kultury w Chodzieży. Nagrodzonym serdecznie gratulujemy.

Tekst i zdjęcia: Aneta Brdyś (SOSW w Kole)

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526