Podsumowanie projektu SKO w SOSW w Kole

Autor: kurier-kolski.pl | 08.03.2015

IMG_39214 marca 2015 r. odbyło się podsumowanie projektu edukacyjnego „Jestem klientem banku”, którego organizatorami są SKO działająca w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Kole oraz PKO BP o/w Kole.

 

W części pierwszej uczniowie spotkali się z Andżeliką Gutowską – pracownikiem PKO BP w Kole, opiekunem SKO z ramienia banku, która przeprowadziła pogadankę nt: „Bankowość elektroniczna”. W oparciu o prezentację multimedialną wychowankowie zapoznali się z możliwościami bankowości elektronicznej, podstawowymi zasadami bezpiecznego korzystania z usług bankowości internetowej i zagrożeniami, jakie mogą ich spotkać w Internecie. Na zakończenie części pierwszej został przeprowadzony quiz dotyczący tematyki bankowej i ekonomicznej, którą uczniowie poznali w trakcie spotkań z panią Andżeliką, wycieczek tematycznych do banku oraz zajęć przedmiotowych. Dla uczestników spotkania, którzy wykazali się dużą wiedzą i aktywnością, czekały nagrody.

IMG_3915

IMG_3898

W części drugiej spotkania rozstrzygnięto konkurs plastyczny „Moja wizyta w banku”, który został ogłoszony w czasie trwania projektu. Wszystkie prace zostały wyróżnione, a stosowne dyplomy i upominki wręczali: przedstawiciele PKO w Kole: Andżelika Gutowska i Grzegorz Kozłowski – Kierownik Działu Obsługi Klienta oraz szefostwo SOSW w Kole: Elżbieta Budzińska i Krystyna Wasilewska.

IMG_3914

Autorzy projektu „Jestem klientem banku” docenili również trud i zaangażowanie nauczycieli, którym złożono podziękowania i wręczono stosowne dyplomy uznania. Cały projekt trwał od 17 grudnia 2014 r. do 4 marca 2015 r.

Tekst: Krzysztof Sójecki, zdjęcia: Aneta Brdyś (SOSW w Kole)

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
Javiereralm
3 lat temu

what is tinder , tinder website
http://tinderentrar.com/

Myronevita
3 lat temu

plenty fish date site
online dating service

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526