Liga za tydzień, a w sobotę półfinał Pucharu Polski z Kleczewem!

Autor: kurier-kolski.pl | 13.03.2015

Resize of Jarosław KawkaW jutrzejszą sobotę walka o półfinał Pucharu Polski z Kleczewem! A 21 marca na stadionie w Kole, rozegrany zostanie pierwszy mecz rundy wiosennej IV ligi grupy południowej pomiędzy Olimpią zajmującą 6.miejsce i 27 punktów a KKS 1925 Kalisz mającym 33 oczka z drugą lokatą. Pocieszającym objawem jest fakt, że Olimpia wyprzedza odwiecznego rywala jakim jest Górnik Konin o 1 oczko. O nadchodzących rozgrywkach z liderem Kolskiego Klubu Jarosławem Kawką rozmawiał Michał Chojnacki.

 

 

– Panie Jarku! Proszę powiedzieć, czy jesteście na sto procent przygotowani do rozgrywek?
– Tak, oczywiście jednak pierwsze kolejki będą bardzo ciężkie ponieważ zagramy z trzema zespołami pretendującymi do awansu: KKS Kalisz, Obra Kościan i LKS Ślesin. Mogę jednak zapewnić, ze mecze te będą meczami walki i mam nadzieję, że sprawimy jakąś miłą niespodziankę.
– Czy może pan podać nazwiska zawodników szerokiej kadry?
– Łukasz Szymański, Bartosz Kordylewski, Dominik Górniak, Piotr Andrzejczak, Michał Nowakowski, Kamil Kwiatkowski, Dawid Wiśniewski, Radosław Urbaniak, Piotr Rutkowski, Paweł Powietrzyński, Miłosz Powietrzyński, Eryk Lisiak, Konrad Cieślak, Michał Rutkowski, Mariusz Nieznalski, Ariel Szczesiak, Piotr Marańda, Marcin Walkowski, Filip Zborowski, Kamil Jaroszewski, Damian Kotkowski, Szymon Izydorczyk, Tomasz Mikusik i Jarosław Kawka.
– Kto przybył, a kto opuścił drużynę?
– Do Sokoła Kleczew odszedł Jakub Antosik, z gry zrezygnował Adam Sobkowiak, natomiast do zespołu dołączył Eryk Lisiak i Łukasz Szymański obaj Orzeł Grzegorzew i Ariel Szczesiak Czarni Brzeźno.
– Kadra kierownicza jak rozumiem pozostała bez zmian?
– Tak pierwszy zespół niezmiennie prowadzi Tomasz Mikusik.
– Na którą lokatę pan liczy po zakończeniu rozgrywek?
– Powalczymy o miejsce, które zajmujemy obecnie, jednak pierwsza ósemka w zupełności nas zadowoli.
– Jak wygląda sprawa drugiego boiska piłkarskiego i krytej trybuny?
– Jeszcze nie podjęliśmy rozmowy na ten temat. Myślę, że musimy dać jeszcze trochę czasu nowemu burmistrzowi na poukładanie sobie wszystkiego i dopiero usiądziemy do rozmów.
– Co chcecie osiągnąć w Pucharze Polski?
– Naszym celem jest zwycięstwo na szczeblu KOZPN. Już w najbliższą sobotę 14.03.2015 o godzinie 14:00 na boisku w Kole chcemy ku temu zrobić pierwszy krok. W półfinale spotkamy się z liderem rozgrywek III ligi Sokołem Kleczew. Mam nadzieję, że mecz dostarczy wielu emocji, a do finału awansuje Olimpia Koło. Już dzisiaj na ten mecz zapraszamy wszystkich kibiców.
– Dziękuję za rozmowę i życzę dużo szczęścia.
– Jak pan jest na meczu panie Michale to szczęście zawsze nam dopisuje.
– Oby było i tym razem.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526