Liceum Ogólnokształcące Mistrzem Rejonu Konińskiego w Piłce Siatkowej

Autor: kurier-kolski.pl | 27.03.2015

DSC_1022Kolejny sukces LO Koło na drodze do Finałów XVI Licealiady w roku szkolnym 2014/2015w piłce siatkowej. Po zwycięstwie w Mistrzostwach Powiatu Kolskiego drużyna liceum zdobyła pierwsze miejsce na rozegranym w dniu 26 marca 2015 r. w hali MOSiR Koło finale Mistrzostw w Piłce Siatkowej chłopców.

 

W turnieju wzięły udział zespoły z Turku, Słupcy, Konina, Kleczewa i drugi zespołu z Koła – drużyna ZST. Spotkania rozegrano w dwóch grupach po 3 zespoły. Do finału awansowały drużyny LO Koło, I LO Turek, LO Słupca i III LO Konin. W meczach półfinałowych nieoczekiwanie przegrał zespół z Turku – jeden z faworytów turnieju (w ostatecznej klasyfikacji zajął on III miejsce).

DSC_1013

W ścisłym finale zagrały zespoły LO Koło i LO Słupca. Drużyna kolskiego liceum w składzie: Kamil Koligot, Sebastian Kołodziejczak, Konrad Kukulski, Jakub Marciniak, Maciej Stelmasik, Szymon Stelmasik, Maciej Ławniczak, Marcin Kawka, Mateusz Żurawski, Filip Brzoski nie pozwoliła „pograć” swoim przeciwnikom i pewnie wygrała 2:0, zdobywając tytuł Mistrza Rejonu Konińskiego w Piłce Siatkowej i dostąpi zaszczytu reprezentowania nas w Finale Wojewódzkim, który odbędzie się w połowie kwietnia w Poznaniu. Gratulujemy i trzymamy kciuki za chłopaków z LO.

Wyniki końcowe:
I – LO Koło
II – LO Słupca
III – I LO Turek
IV – III LO Konin

Źródło: LO w Kole

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526