Dziś ruszyła miejska linia autobusowa w Kole! Zobacz rozkład oraz ceny biletów.

Autor: kurier-kolski.pl | 02.03.2015

autobus miejski w KoleOd dziś, tj. od poniedziałku 2 marca 2015 r. inicjatywy burmistrza Stanisława Maciaszka został uruchomiony w Kole lokalny transport zbiorowy. Na ulice miasta wyjechał specjalnie oklejony autobus z widokiem naszego miasta i herbem miejskim. Zachęcamy do zapoznania się z rozkładem jazdy autobusu, który znajduje się także na przystankach, oraz z cennikiem biletów.

 

Kierunek jazdy: SZPITAL – ZAKŁADY MIĘSNE
– ul. Poniatowskiego – przystanek Szpital
5.00 (D), 7.00 (d), 9.00 (d), 11.00 (d), 13.00 (d)

– ul. Poniatowskiego – przystanek za rondem
5.02 (D), 7.02 (d), 9.02(d), 11.02 (d), 13.02 (d)

– ul. Stary Rynek – przystanek przy Ratuszu Miejskim
5.04 (D), 7.04 (d), 9.04(d), 11.04 (d), 13.04 (d)

– ul. Sienkiewicza – przystanek przy Stacji Paliw
5.06 (D), 7.06 (d), 9.06 (d), 11.06 (d), 13.06 (d)

– al. Jana Pawła II – przystanek przy Ogródkach Działkowych
5.08 (D), 7.08 (d), 9.08 (d), 11.08 (d), 13.08 (d)

– ul. Włocławska – przystanek przy bloku nr 13
5.10 (D), 7.10 (d), 9.10 (d), 11.10 (d), 13.10 (d)

– ul. Broniewskiego – 20 Stycznia
5.12 (D), 7.12 (d), 9.12 (d), 11.12 (d), 13.12 (d)

– ul. PCK – Toruńska
5.14 (D), 7.14 (d,) 9.14 (d), 11.14 (d), 13.14(d)

– ul. ks. Opałki – Chrobrego
5.16 (D), 7.16 (d), 9.16 (d), 11.16 (d), 13.16 (d)

– przystanek przy dworcu PKP
5.18 (D), 7.18 (d), 9.18 (d), 11.18 (d), 13.18 (d)

– ul. Towarowa – przystanek przy Mleczarni
5.20 (D), 7.20 (d), 9.20 (d), 11.20 (d), 13.20 (d)

– ul. Toruńska –  przystanek przy Saint-Gobain
5.22 (D), 7.22 (d), 9.22 (d), 11.22 (d), 13.22 (d)

– ul. Toruńska – Brzozowa
5.23 (D), 7.23 (d), 9.23 (d), 11.23 (d), 13.23 (d)

– ul. Toruńska – przystanek przy Zakładach Mięsnych
5.25 (D), 7.25 (d), 9.25 (d), 11.25 (d), 13.25 (d)

 

Kierunek jazdy:  ZAKŁADY MIĘSNE – SZPITAL
– ul. Toruńska – przystanek przy Zakładach Mięsnych
6.20 (D), 8.20 (d), 10.20 (d), 12.20 (d), 14.20 (d)

– ul. Toruńska – Brzozowa
6.21 (D), 8.21 (d), 10.21 (d), 12.21 (d), 14.21 (d)

– ul. Toruńska – przystanek przy Saint-Gobain
6.23 (D), 8.23 (d), 10.23 (d), 12.23 (d), 14.23 (d)

– ul. Towarowa – przy Mleczarni
6.25 (D), 8.25 (d), 10.25 (d), 12.25 (d), 14.25 (d)

– przystanek przy dworcu PKP
6.27 (D), 8.27 (d), 10.27 (d), 12.27 (d), 14.27 (d)

– ul. ks. Opałki – Chrobrego
6.29 (D), 8.29 (d), 10.29 (d), 12.29 (d), 14.29 (d)

– ul. PCK – Toruńska
6.31 (D), 8.31 (d), 10.31 (d), 12.31 (d), 14.31 (d)

– ul. Broniewskiego – 20 Stycznia
6.33 (D), 8.33 (d), 10.33 (d), 12.33 (d), 14.33 (d)

– ul. Włocławska – al. Jana Pawła II
6.35 (D), 8.35 (d), 10.35 (d), 12.35 (d), 14.35 (d)

– ul. Powstańców Wlkp. – Powstańców Śląskich
6.37 (D), 8.37 (d), 10.37 (d), 12.37 (d), 14.37 (d)

– ul. Sienkiewicza – przystanek przy Zespole Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych
6.39 (D), 8.39 (d), 10.39 (d), 12.39 (d), 14.39 (d)

– Stary Rynek – przystanek przy Ratuszu Miejskim
6.41 (D), 8.41 (d), 10.41 (d), 12.41 (d), 14.41 (d)

– ul. Poniatowskiego – przystanek za rondem
6.43 (D), 8.43 (d), 10.43 (d), 12.43 (d), 14.43 (d)

– ul. Poniatowskiego – przystanek Szpital
6.45 (D), 8.45 (d), 10.45 (d), 12.45 (d), 14.45 (d)

*****************************************************************************

Objaśnienia oznaczeń:
D – kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
d – nie kursuje w dniu 1. I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26. XII

Ceny biletów miejskiej komunikacji autobusowej:
– cena biletu miesięcznego pełnopłatnego – 70,00 zł.
– cena biletu miesięcznego szkolnego – 35,00 zł.
– cena biletu jednorazowego pełnopłatnego – 2,80 zł.
– cena biletu dla rencistów i emerytów powyżej 65.roku życia (za okazaniem legitymacji) – 1,40 zł.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526

0
Jeśli podoba Ci się artykuł, prosimy o komentarzx
()
x