Duże wsparcie z UE na remonty, termomodernizacje i rewitalizacje budynków w Kole [video]

Autor: kurier-kolski.pl | 11.03.2015

IMG_6276Sala główna Ratusza Miejskiego w Kole po brzegi zapełniła się mieszkańcami naszego miasta oraz przedstawicielami różnych instytucji, wspólnot mieszkaniowych i spółdzielni mieszkaniowych zainteresowanych pozyskaniem dużych dotacji z UE (nawet do 85%) na termomodernizacje oraz rewitalizacje budynków mieszkalnych i ich otoczenia, wymianę okien, przebudowę instalacji i wykorzystanie energii odnawialnej. Inicjatorem spotkania był burmistrz Stanisław Maciaszek.

 

Spotkanie w Ratuszu Miejskim w Kole dotyczyło możliwości funduszy unijnych i środków krajowych przeznaczonych na poprawę efektywności energetycznej budynków, budowę i przebudowę instalacji wykorzystujących Odnawialne Źródła Energii, rewitalizację budynków i ich otoczenia oraz realizację innych inwestycji na budynkach – przeznaczonych dla Wspólnot Mieszkaniowych, Spółdzielni Mieszkaniowych, Zarządców Nieruchomości oraz KTBS, którzy jako Beneficjenci będą mogli zabiegać o dofinansowanie do 85% kosztów kwalifikowanych danej inwestycji.

OBEJRZYJ CIEKAWĄ RELACJĘ WIDEO ZE SPOTKANIA W RATUSZU:

Około 70 osób wypełniło największą salę w Ratuszu po brzegi. W zebraniu oprócz pomysłodawcy, czyli burmistrza Stanisława Maciaszka, wzięli udział przedstawiciele Wydziału Gospodarki Mieszkaniowej UM, nowy Prezes KTBS sp. z o.o. Jarosław Tkacz, członek Rady Nadzorczej KTBS Tomasz Rosiak oraz Prezes Instytutu Gospodarki Nieruchomościami i Prezes Krajowej Izby Gospodarki Nieruchomościami Arkadiusz Borek.

IMG_6286

IMG_6271

IMG_6272

IMG_6274

IMG_6277

IMG_6279

IMG_6281

IMG_6285

IMG_6288

IMG_6290

IMG_6297

Opracowanie: zespół kurier-kolski.pl

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
Anonimowo
Anonimowo
9 lat temu

Widac jak sie chce to mozna zrobic wiele,plany ambitne dla naszego miasta szkoda ze wczesniejszy burmistrz nic nie zrobił,Szanowny Panie Burmistrzu cieszymy sie ze bedzie nasze miasto ladniejsze.

marta
marta
9 lat temu

Wreszcie można było usłyszeć konkrety! Tego mieszkańcy Koła oczekują. Zróbmy coś z naszym brudnym i zaniedbanym miastem. Zmieńmy wygląd naszych budynków!!!!!!!!

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526