W Osieku Małym demontowali w garażu skradzione auto. Wpadli!

Autor: kurier-kolski.pl | 27.02.2015

dsc_3423Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego w Kole zatrzymali na jednej z posesji w Gminie Osiek Mały na gorącym uczynku dwóch mężczyzn dokonujących demontażu auta marki Peugeot 308 pochodzącego z kradzieży. Policjanci ustalili, że pojazd został skradziony kilkanaście godzin wcześniej z terenu Niemiec. Kryminalni zabezpieczyli auto, a zatrzymanym mężczyznom przedstawili zarzut paserstwa zagrożony karą pozbawienia wolności do lat pięciu.

 

Dwa tygodnie temu kolscy kryminalni ujawnili w garażu na jednej z posesji w gminie Osiek Mały demontaż, skradzionego kilkanaście godzin wcześniej z terenu Niemiec, auta Peugeot 308. Dwaj mieszkańcy powiatu kolskiego w wieku 30 i 25 lat, którzy zostali zatrzymani na gorącym uczynku, usłyszeli już zarzuty paserstwa, za który grozi do pięciu lat pozbawienia wolności. 25-latek odpowie dodatkowo także za przerobienie nr VIN w aucie Audi A4, które użytkuje, ponieważ funkcjonariusze ustalili, że numer identyfikacyjny pojazdu został nielegalnie przełożony z innego auta.

dsc_3428

Obaj mężczyźni są dobrze znani kolskiej funkcjonariuszom ponieważ byli już wcześniej notowani za inne przestępstwa. Wobec zatrzymanych mężczyzn Sąd orzekł środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego.

Źródło: KPP w Kole

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526