„Olimpia Koło” podpisała umowę z KIK

Autor: kurier-kolski.pl | 12.02.2015

IMG_792211 lutego 2015 r. Miejski Klub Sportowy Olimpia Koło podpisał umowę sponsorską z niemiecką  firmą KIK Textil Sp. z o.o. z Wrocławia. Firma ta weszła na rynek kolski w 2014 roku, otwierając swój sklep w Kole na placu po dawnym dworcu PKS. Władze klubu sportowego Olimpia Koło i firmy KiK szybko znalazły wspólny język i już po kilku spotkaniach doszło do konkretów.

 

KIK zadeklarował się do przekazania 160. kompletów strojów piłkarskich dla 8. grup dziecięcych i młodzieżowych Olimpii, natomiast Olimpia zadeklarowała się prezentować stroje podczas meczów piłkarskich i osiągać jak najlepsze wyniki sportowe. W dniu wczorajszym, dzięki uprzejmości Dyrektora Liceum Ogólnokształcącego Waldemara Koligota, dyrekcja firmy KIK oficjalnie przekazała stroje MKS Olimpii Koło.

IMG_7937

IMG_7924

IMG_7929a

IMG_7949

Dlaczego właśnie KIK? Postanowiliśmy o to zapytać Jarka Kawkę: – KIK to bardzo duża, znana i dobrze zorganizowana firma  niemiecka, podobnie jak Olimpia Koło na kolskim rynku. I to było głównym czynnikiem podpisania tak korzystnej dla naszego Klubu umowy. Myślę, że na  tym nie zakończymy współpracy, ponieważ już podjęliśmy rozmowy przyszłościowe. Jednak dzisiaj chcemy w imieniu zarządu, działaczy, piłkarzy i wszystkich sympatyków kolskiej Olimpii podziękować firmie KIK za bezinteresowne wsparcie naszego  Klubu.

(mc)

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526