Mieszkańcy Płaszczyzny spotkają się z władzami miasta

Autor: kurier-kolski.pl | 11.02.2015

herbMieszkańcy kolskiego osiedla Płaszczyzna, okręgu wyborczego nr 17, w najbliższy piątek będą mieli okazję przedstawić swoje potrzeby i oczekiwania na spotkaniu, które organizuje radna miejska Ewa Lewicka. Zebranie odbędzie się pojutrze, w piątek, 13 lutego, o godz. 17.30 w Miejskim Ośrodku Profilaktyki i Pomocy Rodzinie przy ul. Dąbskiej 40.  Ma w nim też uczestniczyć burmistrz Koła Stanisław Maciaszek oraz dzielnicowy z tego rejonu.

 

– Moim celem jest poznać problemy mieszkańców, w tym bezpieczeństwa okręgu – powiedziała inicjatorka spotkania, której jako przewodniczącej Komisji Prawa i Porządku Publicznego Rady Miejskiej w Kole te tematy są szczególnie bliskie.

Aby spotkanie przyniosło oczekiwane korzyści, radna zaprosiła do udziału w nim Burmistrza Miasta Koła Stanisława Maciaszka oraz innych przedstawicieli różnych instytucji, w tym dzielnicowego Komendy Powiatowej Policji. Dzięki możliwości przeprowadzenia dyskusji postulaty trafią bezpośrednio do decydentów, by jak najszybciej mogli podjąć kroki w celu poprawy bezpieczeństwa kolan w tej części miasta.

Źródło: UM w Kole

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526