Duże rodziny i seniorzy z Koła mają szanse na zniżki w sklepach!

Autor: kurier-kolski.pl | 24.02.2015

SONY DSCBurmistrz Miasta Koła Stanisław Maciaszek oraz właściciel firmy Promotion Merchandising Sales chcą spotkać się z kolskimi przedsiębiorcami z sektora handlu i usług 2 marca o godz. 10.00 w Ratuszu Miejskim. Celem spotkania będzie zachęcenie przedsiębiorców do udział w ogólnopolskim programie „Karta Dużej Rodziny” oraz w lokalnym projekcie „Miejska Karta Seniora”, dzięki którym – o ile będzie zainteresowanie lokalnych firm tymi projektami – duże rodziny i seniorzy z terenu naszego miasta będą mogli mieć zniżki w kolskich sklepach i firmach.

 

Przywilej posiadania Karty Dużej Rodziny przysługuje wszystkim rodzinom wielodzietnym. Otrzymuje się ją bezpłatnie z prawem do systemu zniżek i szeregu uprawnień. Zniżki mogą oferować nie tylko instytucje publiczne, ale również przedsiębiorcy prywatni, którzy przystępując do ogólnopolskiego programu zyskują przywilej posługiwania się znakiem „Tu honorujemy Kartę Dużej Rodziny”.

Spotkanie będzie także okazją do zapoznania lokalnych przedsiębiorców z sektora handlu i usług z projektem Miejskiej Karty Seniora kierowanym do osób po 60. roku życia zameldowanych w naszym mieście.

Powyższe działania mają pomóc drobnej przedsiębiorczości w ożywieniu własnej działalności, a mieszkańcom naszego miasta, za sprawą rabatów, poszerzyć możliwości korzystania z katalogu ofert lokalnych firm handlowych i usługowych.

Spotkanie ma za zadanie wysondować czy kolscy przedsiębiorcy będą zainteresowani przystąpieniem do obu tych programów. Jeśli okaże się, że tak, burmistrz Maciaszek podejmie działania zmierzające do uruchomienia ich na terenie miasta Koła.

Źródło: UM w Kole

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526