Pomocnicy Św. Mikołaja spisali się na medal

Autor: kurier-kolski.pl | 23.01.2015

OLYMPUS DIGITAL CAMERAW dniu 19 stycznia br. w Internacie SOSW w Kole odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu literackiego „O tym, jak zostałem pomocnikiem Św. Mikołaja i co z tego wynikło”. Obecny na uroczystości Mikołaj potwierdził autentyczność przygód opisanych przez dzieci i stwierdził, że jest bardzo zadowolony ze swoich pomocników z Zespołu Szkół Nr 1 w Kole i Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Stemplewie.

 

Św. Mikołaj przychylił się do werdyktu jury, które przyznało wszystkim uczestnikom konkursu równorzędne nagrody główne. Zdobywcami pierwszych miejsc z Zespołu Szkół Nr 1 zostali: Dominka Klepczarek, Aleksandra Olczyk, Wiktoria Witkowska, Mateusz Jasiński. Po główne laury w konkursie sięgnęli następujący uczniowie z SOSW w Stemplewie: Jarosław Grzelak, Patryk Mazurek, Konrad Topolski, Damian Piestrzyński i Sebastian Kwiatkowski. Mikołaj wręczył również specjalne podziękowania dla opiekunek: Agnieszki Lubczyńskiej (ZS Nr 1 w Kole) i Dominiki Jankowskiej (SOSW w Stemplewie) za zaangażowanie i duży wkład pracy włożony w przygotowanie uczniów do konkursu. Przy słodkim poczęstunku snuto plany pomocy w pracy Mikołajowi w przyszłym roku, a wszystkie dzieci zgodnie obiecały wziąć udział w konkursie literackim o tematyce świątecznej w roku szkolnym 2015/2016.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Konkurs literacki „O tym, jak zostałem pomocnikiem Św. Mikołaja i co z tego wynikło” zorganizowały: Krystyna Wasilewska i Agnieszka Sójecka.

Tekst i zdjęcia: K. Wasilewska, A. Sójecka

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526