Kolska Policja otrzymała 600 kamizelek odblaskowych od firmy Sanitec Koło

Autor: kurier-kolski.pl | 28.01.2015

dsc_9212W dniu wczorajszym Komendant Powiatowy Policji w Kole insp. Wiesław Grzegorczyk otrzymał do stowarzyszenia Bezpieczny Powiat Kolski 600 sztuk kamizelek odblaskowych ufundowanych przez firmę Sanitec Koło. Otrzymane kamizelki zwiększające widoczność pieszych na drogach będą rozdysponowywane przez policjantów podczas codziennych służb i trafią do mieszkańców powiatu kolskiego.

 

Przekazanie kamizelek nastąpiło 27. stycznia w budynku kolskiego Starostwa. Dyrektor firmy Sanitec Koło Krzysztof Czeboćko przekazał za pośrednictwem stowarzyszenia Bezpieczny Powiat Kolski, reprezentowanego przez Prezesa Grzegorza Boła oraz Roberta Jokiela, na ręce Komendanta kolskiej Policji 600 kamizelek odblaskowych.

dsc_9218

Fundator elementów odblaskowych podczas spotkania poinformował, że kamizelki przekazuje właśnie Policji, ponieważ funkcjonariusze w najbardziej właściwy sposób rozdysponują kamizelki wśród mieszkańców powiatu kolskiego. Komendant insp. Wiesław Grzegorczyk podziękował przedstawicielowi firmy Sanitec Koło za troskę o bezpieczeństwo pieszych w powiecie kolskim podkreślając, że kamizelki, które w znaczący sposób zwiększają widoczność pieszych w okresie od zmierzchu do świtu będą rozdysponowywane przez policjantów podczas codziennej służby.

Źródło: KPP w Kole

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
Marek
Marek
9 lat temu

Nawet akcję straży miejskiej zerżnęli żywcem ……

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526