Kolanie tłumnie powitali Nowy Rok na Starym Rynku pod Ratuszem Miejskim

Autor: kurier-kolski.pl | 02.01.2015

SONY DSCNa głównym placu naszego miasta – Starym Rynku, kolanie niezwykle tłumnie powitali Nowy Rok wspólnie z Burmistrzem Miasta Koła Stanisławem Maciaszkiem. Tak dobrej i spokojnej zabawy sylwestrowej pod Ratuszem nie pamiętają najstarsi mieszkańcy. Jak widać decyzja nowego Burmistrza była trafna, za co otrzymał od zebranych gromkie brawa przed i po złożeniu mieszkańcom Koła życzeń noworocznych.

 

Szampańska zabawa rozpoczęła się o godz. 22.00. Była muzyka z DJ-em, tańce, gorąca grochówka strażacka dla wszystkich, a o północy w niebo wystrzeliły piękne fajerwerki.

Włodarz, a wraz z nim wiceburmistrz oraz przewodniczący rady i radni, także piastujący w mieście wysokie stanowiska, wspólnie z mieszkańcami miasta przeżywali pierwsze chwile 2015 roku. Burmistrz Stanisław Maciaszek został owacyjnie powitany, a złożone przez niego o północy życzenia noworoczne zostały przyjęte przez mieszkańców gromkimi oklaskami. Zapewnił zgromadzonych, że Nowy Rok przyniesie w Kole wiele zmian na lepsze w życiu lokalnym. Życzył też rodakom zdrowia i pomyślności.

Impreza trwała do godziny 2.00.

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

Jak więc widać blokowanie przez wiele lat możliwości wspólnego Sylwestra na Rynku przez byłego już burmistrza było dużym błędem i krzywdą dla spragnionych rozrywki ludzi. Kolanie udowodnili, że chcą i potrafią się kulturalnie bawić!

Opracowanie: zespół kurier-kolski.pl

Zdjęcia: UM w Kole

 

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
Anonimowo
Anonimowo
9 lat temu

Brawo Panie Burmistrzu my mieszkancy Kola jestesmy bardzo zadowoleni jest biedniej ale moze byc weselej tego mam brakowało przez wiele lat dziekujemy i zyczymy Panie Burmistrzu wszystkiego dobrego i madrych decyzji w 2015 r

tir
tir
9 lat temu

A ja tam bylem i sie dobrze bawiłem 😛

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526