Wiemy już oficjalnie ile będzie zarabiał nowy Burmistrz Koła – 12.358 zł. brutto

Autor: kurier-kolski.pl | 23.12.2014

20130921_131123Podczas wczorajszej sesji Rady Miejskiej w Kole kolscy radni podjęli uchwałę o ustaleniu wynagrodzenia dla nowego Burmistrza Miasta Koła Stanisława Maciaszka. 20 radnych (przy jednym głosie wstrzymującym się) było za utrzymaniem wynagrodzenia burmistrza na dotychczasowym poziomie, podobnym do jego poprzednika, a więc 12.358 zł. brutto. Było to ostatnie spotkanie radnych i władz Koła w tym roku, a więc było też świątecznie i opłatkowo.

 

W obrady wczorajszej Sesji Rady Miejskiej w Kole wkroczyły też świąteczne akcenty. Wszystkie przewidziane w porządku obrad uchwały zostały podjęte, a dodatkowo był czas na dzielenie się opłatkiem, ciepłe życzenia i kolędowanie.

1

2

Lutnia

Lutnia 2

W atmosferę świąt radnych, burmistrza, zastępcę, pracowników urzędu, obecnych prezesów, dyrektorów, kierowników oraz zaproszonych gości wprowadził Chór Farny „Lutnia” im. Stanisława Moniuszki w Kole. Formacja, której przewodzi Jan Kordylewski, wykonała najpiękniejsze polskie kolędy. Dopiero po uroczystym świątecznym występie chórzystów przewodniczący otworzył obrady. Po wyczerpaniu porządku obrad rada i burmistrz odebrali z rąk harcerzy Betlejemskie Światełko Pokoju, kolscy kapłani odprawili stosowną modlitwę, wszyscy złożyli sobie serdeczne życzenia i podzielili się opłatkiem.

burmistrz i wiceburmistrz miasta Koła

Burmistrz Stanisław Maciaszek podczas tej sesji oficjalnie przedstawił swojego zastępcę – Jana Zielińskiego (na zdjęciu wyżej po lewo). Radni powitali nowego włodarza i zaciekawieni byli jego przygotowaniem do nowej roli. Wiceburmistrz zapewnił, że ma wykształcenie wyższe i wiele lat doświadczenia w kierowaniu ludźmi. Po ustaleniu struktury organizacyjnej urzędu, napiszemy, jakie zastępca burmistrza otrzyma zadania i jakimi sprawami będzie się zajmował.

Źródło: UM w Kole

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
Gebels
9 lat temu

Po 100 ce dla każdego.

vacek
vacek
9 lat temu

Ciekawe ile teraz Burmistrz będzie musiał sypnąć kasy za te kościelno-chóralne i modlitewne cyrki .

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526