Uczniowie z Koła na Festiwalu Talentów

Autor: kurier-kolski.pl | 05.12.2014

WP_20141126_015W Festiwalu Talentów 2014 wzięli udział Uczniowie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Kole. Przegląd odbył się odbył się 26 listopada na deskach Miejskiego Domu Kultury w Turku.

 

Na festiwal przybyły instytucje i ośrodki szkolno-wychowawcze zaprzyjaźnione ze SOSW w Turku. Tematem tegorocznego przeglądu piosenki była „Muzyka na jesienną słotę”.

WP_20141126_005

SOSW w Kole reprezentował zespół wokalno-muzyczny z piosenką „Ona tańczy dla mnie”. Robert Blumenstein, Arek Augustyniak, Adrian Sikorski, Kamil Wielogórka i Mateusz Najdiuk zaproponowali widowni nieco inną wersję znanej piosenki. Ubrani elegancko w białe koszule pod krawatami, zagrali na instrumentach dętych i wykonali układ choreograficzny w wersji jazzowej.

WP_20141126_013

Podczas festiwalu panowała bardzo przyjemna atmosfera. Było dużo dobrej muzyki, zabawy i uśmiechu. Organizatorzy zapewnili wszystkim uczestnikom nagrody rzeczowe w postaci puzzli i artykułów papierniczych. Młodzi artyści zostali zaproszeni na obiad, a w przerwach mogli korzystać ze słodkiego poczęstunku. Uczniowie oraz opiekunki zespołu, Milena Nowacka-Żylińska i Wioleta Świder, wrócili z festiwalu bardzo zadowoleni.

Źródło: SOSW w Kole

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526