Spacerował po Kole z wózkiem pełnym skradzionych sprzętów elektronicznych

Autor: kurier-kolski.pl | 06.12.2014

wz1Policjanci zatrzymali 30-letniego mężczyznę podejrzanego o dokonanie kradzieży z włamaniem do niezamieszkałego domu jednorodzinnego w Kole. Podczas zatrzymania mieszkańca Koła, mundurowi odzyskali rzeczy pochodzące z kradzieży, które akurat wiózł na dwukołowym wózku. Za powyższe przestępstwo grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

 

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Kole otrzymali zgłoszenie o włamaniu do jednego z niezamieszkałych domów jednorodzinnych w Kole. Okazało się, że łupem złodzieja padł m.in. sprzęt komputerowy, sprzęt audio oraz piła spalinowa.

wz

W wyniku podjętych czynności przez policjantów doszło do zatrzymania 30-letniego mieszkańca Koła, który idąc ulicą ciągnął wózek, w którym znajdowały się przedmioty pochodzące z kradzieży. Policjanci ustalili, że znajdujące się w wózku przedmioty zostały skradzione właśnie z domu, do którego zgłoszono włamanie. 30-latek był już notowany za podobne przestępstwa. Przedstawiony zostanie mu zarzut kradzieży z włamaniem, za który grozi do 10 lat więzienia.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Kole

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
Anonimowo
Anonimowo
9 lat temu

ale sukces a może napił się spirytusu i jest uzależniony od niego i go kupuje od oczka na grodzkiej tego już nikt niebada

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526