Piękna choinka stanęła na kolskim Rynku

Autor: kurier-kolski.pl | 19.12.2014

DSC02687Choć za oknami niemal cały czas pada deszcz i pogoda raczej wiosenno-jesienna, niż zimowa, przygotowania do Świąt w Kole są już bardzo widoczne. Pięknie przystrojone świetlnymi dekoracjami główne ulice miasta oraz ustawiona niedawno przed Ratuszem Miejskim piękna, okazała choinka, jest wyraźnym sygnałem, że nowy burmistrz Koła wprowadza nowe porządki i czyni przygotowania do zabawy sylwestrowej na kolskim Starym Rynku.

 

W ostatnich kilku latach okres przedświąteczny i świąteczny w Kole był szary, smutny i nijaki. Poprzedni burmistrz już nawet nie starał się, by miasto w tym wyjątkowym, bożonarodzeniowym czasie, było zadbane, oświetlone i radosne. Od kilku lat zaniechano także organizowania przez Urząd Miejski powitania nowego roku, wspólnej zabawy sylwestrowej na placu przed kolskim Ratuszem.

Ale – jak widać – ten czas już minął. Miasto zaczyna na nowo żyć, a zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami burmistrza Stanisława Maciaszka, w Sylwestra wspólnie powitamy kolejny rok, który oby był lepszy dla Koła i jego mieszkańców.

Choinka na Starym Rynku wkrótce zostanie odświętnie ubrana i – miejmy nadzieję – stanie się symbolem nowej jakości rządzenia w naszym mieście.

Opracowanie: zespół kurier-kolski.pl

Foto główne: UM w Kole

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
GOŚĆ
GOŚĆ
9 lat temu

Nowa jakość i rządzenie w naszym mieście = brak ciemne miasto, a choinka odświętnie ubrana to te kilka lampek od góry? Jeśli tak, to w tym mieście na prawdę nie czuć świąt, chyba że na parkingu pod kauflandem.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526