Mikołajkowe Mini Mistrzostwa Świata

Autor: kurier-kolski.pl | 10.12.2014

IMG_0283W sobotę 6 grudnia 2014 w Liceum Ogólnokształcącym w Kole drużyny MKS Olimpii Koło rocznika 2007 i 2008 rozgrały Turniej Mikołajkowy w Piłkę Nożną.Drużyny zostały podzielone na osiem reprezentacji, które zmierzyły się w dwóch czterozespołowych grupach. W ten sposób turniej przeobraził się w mini Mistrzostwa Świata.

 

Końcowa kwalifikacja zawodów wyglądała następująco: pierwsze miejsce zajęła reprezentacja Niemiec, drugie Hiszpanii, trzecie Polski, czwarte Brazylii, piąte Argentyny, szóste Holandii, siódme Francji i ósme Anglii.

IMG_0016

Po zakończeniu turnieju z dalekiej Laponii przybył Święty Mikołaj, który za pomoc rzeczową i finansową wręczył kilka podarunków firmom i osobom prywatnym wspomagającym te grupy. Wyróżnienia otrzymali: firma Andre Abrasives z Koła (reprezentowana przez Zbigniewa Gajdę i Sławomira Grabowicza), Tomasz Rogowski, Roman Wabnic, Łukasz Szymański, Dariusz Bejm, Krzysztof Radwański i Dyrektor Liceum Waldemar Koligot – gospodarz imprezy.

Mikołaj przywiózł również drobny podarunek na prośbę rodziców dla trenera tych grup Marcina Mielczarka. Nie zapomniał również o bohaterach całego spektaklu, czyli młodych piłkarzach kolskiej Olimpii, z których każdy otrzymał: plecaki, kubki ze zdjęciem, dyplomy i pamiątkowe medale. Pozostałe osoby obecne na turnieju Mikołaj obdarował słodyczami.

IMG_0288

Po imprezie Jarek Kawka powiedział: – Cieszę się, że w klubie Olimpia Koło mamy trenerów, którzy wychodzą z takimi inicjatywami organizując dla tych młodych ludzi tak wspaniałą formę rozrywki. Dziękujemy Marcinowi Mielczarkowi za pomysł i realizację. Bardzo miło jest obserwować podczas takich imprez zaangażowanie samych rodziców, którzy oddają swoje serce za co w imieniu klubu serdecznie im dziękuję. Dziękuję również firmom i osobom prywatnym, którzy angażują się w tego typu przedsięwzięcia.

(mc)

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526