Domowa awantura ujawniła ukryte przez mężczyznę narkotyki

Autor: kurier-kolski.pl | 24.12.2014

policjant z zatrzymanym20 grudnia br. kolscy dzielnicowi zatrzymali 20.letniego mężczyznę z terenu Gminy Koło, który w swoim pokoju przechowywał marihuanę. Do zatrzymania doszło podczas, zgłoszonej interwencji w czasie której domownicy skarżyli się na agresywne zachowanie młodego mężczyzny.

 

W sobotnie popołudnie kolska policja otrzymała zgłoszenie o awanturze domowej w jednej z miejscowości na terenie gm. Koło. Na miejsce interwencji udali się dwaj dzielnicowi, którzy po wysłuchaniu osoby zgłaszającej udali się do pokoju 20-letniego awanturnika. Gdy mundurowi weszli do pomieszczenia w którym przebywał, wówczas zauważyli, że na meblach leży kilka zwiniętych papierowych kulek wewnątrz, których znajdował się susz roślinny koloru ciemno brunatnego. Jak się później okazało była to marihuana. Łącznie policjanci ujawnili w pokoju 20.latka 14 gram marihuany oraz kilkanaście jej nasion, z których można wyhodować narkotyki.

Zatrzymanemu mężczyźnie, policjanci przedstawili już zarzut posiadania środków odurzających, za który grozi do trzech lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP w Kole

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526