300 piłkarzy na spotkaniu opłatkowym Olimpii Koło

Autor: kurier-kolski.pl | 17.12.2014

Resize of IMG_044812 grudnia br. piłkarze i działacze Miejskiego Klubu Sportowego Olimpia Koło spotkali się przy wigilijnym stole. Było to wyjątkowe spotkanie, ponieważ wszyscy spotkali się w jednym miejscu i w tym samym czasie – drużyny dziecięce, młodzieżowe i seniorska.

 

Zasłużony zawodnik, jakim jest Jarek Kawka, powiedział m.in: – Dzisiaj możemy zobaczyć jak wielką rodziną jest Olimpia Koło. Ta rodzina liczy około 300 osób, nie wliczając kadry trenerskiej i działaczy.

IMG_0445

IMG_0498

IMG_0515

Na spotkaniu pojawili się również nowo wybrany Burmistrz Miasta Koła Stanisław Maciaszek, Starosta Marek Banaszewski, Przewodniczący Rady Miejskiej Artur Szafrański, Zastępca Przewodniczącego Mariusz Hanefeld i Ojciec Miłosz z Klasztoru Ojców Bernardynów.

IMG_0523

IMG_0524

Po przywitaniu obecnych przez prowadzącego Jarka Kawkę głos zajął prezes Przemysław Galiszkiewicz, który podziękował wszystkim za minioną jak zaznaczył bardzo udaną rundę. – Po tym, co widziałem w tym roku, jestem pełen optymizmu przed kolejną rundą. Przemówienie prezes zakończył życzeniami – Życzę wszystkim Zdrowych i Rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego 2015 Roku.

IMG_0533

IMG_0536

Resize of IMG_0493

Jako ostatni głos zabrał Ojciec Miłosz z Klasztoru, który krótką modlitwą wprowadził wszystkich w nastrój świąteczny. Po modlitwie wszyscy zaczęli dzielić się opłatkiem, a potem zasiedli do wigilijnego stołu. Życzeń, ciepłych słów i miłych gestów nie było końca, a uśmiech, zadowolenie i radość najmłodszych adeptów piłki nożnej tego wieczoru były bezcenne.

(mc)

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526