Policja poszukuje świadków dwóch kolizji

Autor: kurier-kolski.pl | 05.11.2014

gwiazdaWydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Kole poszukuje świadków dwóch kolizji, które miały miejsce na terenie Koła. Świadków zdarzenia prosimy o kontakt osobisty w Komendzie Powiatowej Policji w Kole lub telefoniczny pod nr (063) 26-18-239. Informacje na temat zdarzeń można przekazywać także dzwoniąc pod numerem alarmowym 997.

 

Pierwsza kolizja miała miejsce w okresie 24-27 października na parkingu przy ul. Narcyzowej w Kole, gdzie zaparkowany był samochód marki Fiat Panda. Właściciel pojazdu po trzydniowym pozostawieniu pojazdu bez nadzoru, zauważył uszkodzenie tylnej części pojazdu.

Do drugiej kolizji doszło 1. listopada około godz. 19:20 w Kole na ul. Toruńskiej. Wówczas kierujący samochodem osobowym BMW o prawdopodobnym początkku tablicy rejestracyjnej PN … podczas wykonywania manewru wyprzedzania zarysował na całej długości lewy bok pojazdu marki Skoda Rapid, a następnie uciekł z miejsca zdarzenia.

Komenda Powiatowa Policji w Kole prosi o kontakt osoby, które były świadkami powyższych zdarzeń. Być może dzięki Państwa informacji sprawcy kolizji zostaną zatrzymani.

Bądźmy solidarni i życzliwi. Jeśli ktoś był świadkiem tych zdarzeń, niech pomoże, bo za chwilę, jutro, pojutrze, za miesiąc, sami możemy być w takiej sytuacji i paść ofiarą nieuczciwych kierowców.

Źródło: KPP w Kole

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526