Czesław Cieślak uzyskał najlepszy wynik procentowy w Wielkopolsce

Autor: kurier-kolski.pl | 26.11.2014

radny Czesław Cieślak z KołaCzesław Cieślak (PSL), wieloletni Prezes Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Kole, przez najbliższe 4 lata będzie reprezentował mieszkańców Powiatu Kolskiego w Sejmiku Województwa Wielkopolskiego. To dobra wiadomość dla nas i dla naszego rejonu, że będziemy mieć własnego przedstawiciela przy Urzędzie Marszałkowskim. Na dodatek kolski radny wojewódzki może pochwalić się najlepszym procentowo wynikiem ze wszystkich nowo wybranych 39 przedstawicieli Wielkopolan.

 

Czesław Cieślak otrzymał na terenie Powiatu Kolskiego aż 12.601 głosów, a w całym okręgu nr 4 – 18.965 głosów. Tak wysokie poparcie dało mu pierwsze miejsce wśród wszystkich radnych wojewódzkich pod względem procentowej ilości uzyskanych głosów w stosunku do ilości mieszkańców każdego z 6. okręgów wyborczych w Wielkopolsce. Uzyskał on 13,96% głosów wyborców okręgu nr 4, innych konkurentów pozostawiając daleko w tyle. Gratulujemy!

Opracowanie: zespół kurier-kolski.pl

Subskrybuj
Powiadom o
guest
9 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
Damian
Damian
9 lat temu

@ Anonim

Niczym nie pluję, ani się nie wymądrzam. Rozumiem, że niektórych niepełnosprawność nie dotyczy, a ludzi niepełnosprawnych traktują jak intruzów, ładnie nazywając się „Anonim”. Tymczasem sprawa wygląda tak, że straż oraz policja zachowały się mało normalnie pozwalając, by tam reklama stała, a nie ją odwożąc, kto był na mszach wtedy w klasztorze, czy farze, ten widział. Każdy samochód byłby odwieziony gdzie trzeba natychmiast. Razi mnie to, że ludzie nazywający siebie dziennikarzami nie zwrócili na to uwagi w ogóle. Bo Cieślak zbyt Możny Pan… Właśnie sztab tak Możnego Pana musi też szczególnie uważać na takie wpadki. Czy naprawdę nikt z tych tysięcy jego sympatyków nie był mu w stanie zwrócić uwagi?

Anonimowo
Anonimowo
9 lat temu

Do Damian.Sam spbie zaprzeczasz w tym co piszesz bo najpierw piszesz ze usuniecie reklam wyborczych w czasie ciszy jest naruszeniem prawa a zaraz potem gdy okazuje sie ze to straz miejska i policja zrobila to juz ich rozgrzeszasz z tego i zglaszac przestepstwa nie chcesz to po co plujesz jadem i sie wymadrzasz.
Wyglada jakbys mial jakies problemy emocjonalne.

Damian
Damian
9 lat temu

@ moher

Reklamę usunęły straż miejska i policja. Trudno by na nich donosić, bo mieli rację. Mi chodzi tutaj o to, że nikt inny tego zrobić nie może nawet bez ciszy wyborczej (ochrona materiałów wyborczych), chyba że za zgodą kandydata. Czy naprawdę można tutaj byłoby tłumaczyć Cieślaka, że naiwnie nie wiedział? To raczej FRAJERZY od niego mogli grzecznie przyjść, zdjąć jego wyborcze szmaty (albo czymś je zakryć) i odprowadzić pustą/ewentualnie zasłoniętą lawetkę reklamową z tego miejsca dla niepełnosprawnych. Tyle.

moher
moher
9 lat temu

Damian piszesz 'usunięcie reklam wyborczych podczas ciszy też jest w zasadzie jej naruszeniem’. To teraz napisz kto usunął reklame wyborcza na lawecie i tym samym złamal cisze wyborcza i od razu wyjasnij czy jako dobry obywatel złozyles juz na te osoby doniesienie do prokuratury o popelnieniu przestepstwa.

gość
9 lat temu

jako facet w zachowaniu bardzo obleśny, ale rzeczywiście skuteczny, więc niech sobie działa dla siebie i trochę dla nas przy okazji,tam na górze pewnie ma kilu podobnych sobie kolesiów, no ale z tą lawetą to było przegięcie

Damian
Damian
9 lat temu

@ xyz

Logika wygląda tutaj niestety tak, że usunięcie reklam wyborczych podczas ciszy też jest w zasadzie jej naruszeniem. Co, ten FRAJER niby nie zauważył, że jego reklama zabiera miejsce grupie ludzi wyraźnie słabszych? Dwa metry od tego miejsca i OK – może sobie stać nawet do końca świata i o jeden dzień dłużej. Cieślak nie ustawił tego sam? Tym bardziej miał ludzi, którzy to mogli elegancko zdjąć.

Zostaje mi tylko tobie, jemu i wszystkim którzy o niepełnosprawnych myślą takimi kategoriami nabycia tych uprawnień jak najszczerzej życz… – ehm, zresztą – co ja mówię?? Tacy społeczni idioci jak wy – to dopiero upośledzenie!

xyz
xyz
9 lat temu

W czasie ciszy wyborczej na terenie calego miasta stało w róznych miejscach najczesciej przed lokalami wyborczymi wiele banerów róznych kandydatów a na slupach wisiały tez plakaty wyborcze.Czy one tez zaklócały cisze wyborcza?
Panie Damianie polecam troche logiki i znajomosci przepisow wyborczych.

Damian
Damian
9 lat temu

Oj pewnie niepełnosprawnych będzie wspierał – uuuuuuuuuuuuuuuuh, ze wszystkich sił!!! Za to co zrobił w ciszę wyborczą. Pięknie wyglądała ta jego mobilna reklama zaparkowana wtedy na miejscu dla niepełnosprawnych między klasztorem, a farą, w czasie mszy w obu kościołach, a dziennikarzyyy… wielki tłum. Naprawdę boicie się FRAJERÓW? Tylko wasza konkurencja dała krótką i to niekoniecznie dokładną notkę…

Kolanka
Kolanka
9 lat temu

Dobrze ze p.Cieślak wszedł bo na pewno Koło na tym skorzysta.jak byl radnym sejmiku wczesniej kiedys w poprzednich latach wiele spraw pomogl dla nas zalatwic w Poznaniu.To ze jest PSLowiec to juz bez znaczenia.Nie lubie tej partyjki ale Cieslak jest skuteczny i na to trzeba patrzec.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526