Wygrał Manchester, Real był drugi

Autor: kurier-kolski.pl | 17.10.2014

DSCF438610 października br. na Orliku przy Liceum Ogólnokształcącym w Kole odbył się turniej piłkarski „Złota Jesień” drużyn Olimpii Koło rocznika 2007 i 2008. Roczniki te prowadzi trener Marcin Mielczarek. Turniej stał na bardzo wysokim poziomie zarówno organizacyjnym jak i sportowym.

 

Trener Marcin Mielczarek podzielił dzieci na 6 grup przypisując im nazwy znanych firm piłkarskich, co w bardzo pozytywny sposób wpłynęło na młodych piłkarzy Olimpii (Borusia Dortmund, Real Madryt, FC Barcelona, Manchester United, Bayern Munchen, Chelsea London). Ogrom pracy w przygotowanie włożyli rodzice, którzy zajęli się sprawami organizacyjnymi.

Trener Marcin Mielczarek za bezinteresowną pomoc temu rocznikowi podziękował Dyrektorowi Liceum Ogólnokształcącemu w Kole Waldemarowi Koligatowi, animatorowi Orlika Krzysztofowi Radwańskiemu i Jarosławowi Kawce wręczając im pamiątkowe statuetki. Cały turniej zakończył się zwycięstwem drużyny Manchesteru United, która w finale pokonała drużynę Realu Madryt 2:0.

Po turnieju Dyrektor Waldemar Koligat powiedział: – Cieszę się, że mogłem gościć u siebie najmłodszych piłkarzy Olimpii. Serce raduje się jak widzi tak młodych ludzi uprawiających sport z taką pasją.

Jarek Kawka dodał: – Dziękuję dyrektorowi Waldkowi Koligatowi za udostępnienie naszemu klubowi obiektów. W końcu w Liceum jest dyrektor, z którym znaleźliśmy wspólny język i mam nadzieję, że nasza współpraca będzie się tylko rozwijała. Dziękuję również rodzicom za wielkie zaangażowanie, przygotowanie całej oprawy, cateringu i pomoc trenerowi. Słowo dziękuję kieruję również w stronę trenera za sam pomysł i przygotowanie.

(mc)

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526