Skradł wartościowe rzeczy z mieszkania w Kole i … wpadł

Autor: kurier-kolski.pl | 27.10.2014

zat123Policjanci zatrzymali 34-letniego mężczyznę, który wykorzystując nieobecność domowników w jednym z mieszkań w Kole wszedł do lokalu i ukradł znajdujący się w pokoju telefon komórkowy oraz złoty pierścionek. Skradzione mienie funkcjonariusze odzyskali w całości i przekazali właścicielom. Sprawca kradzieży usłyszał już zarzuty, za które grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

 

22 października policjanci z kolskiej Komendy otrzymali zgłoszenie o kradzieży z mieszkania telefonu komórkowego oraz złotego pierścionka. Funkcjonariusze wykonujący czynności na miejscu zdarzenia szybko ustalili potencjalnego sprawcę. Podejrzenia kryminalnych okazały się słuszne ponieważ, podczas zatrzymania złodzieja mundurowi odzyskali także całość skradzionego mienia o łącznej wartości 1. 200 złotych.

Sprawcą okazał się 34-letni mieszkaniec Koła, karany w przeszłości za podobne przestępstwa. Mężczyzna przyznał się do winy oraz wyjaśnił, że wykorzystał nieobecność domowników i wszedł do mieszkania przez niezamknięte drzwi. 34-latek usłyszał zarzut kradzieży, za który grozi do pięciu lat więzienia.

Źródło: KPP w Kole

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
Anonimowo
Anonimowo
9 lat temu

Brawo Policjii tak trzymac jako mieszkaniec Kola ciesze sie ze Policja tak szybko wykrywa przestepcow gratulacje

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526