Pięknieje ulica Zawadzkiego w Kole

Autor: kurier-kolski.pl | 12.10.2014

ulica Zawadzkiego w KoleW szarości naszego miasta zmienia się oblicze ulicy Zawadzkiego. To powstałe niedługo po wojnie osiedle składające się z niskich bloków w stylu przedwojennym ma swój urok, ale w ostatnich latach było bardzo zaniedbane. Teraz budynki są systematycznie odnawiane, a cieknące dachy wymieniane na nowe.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
5 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
sąsiad tego bloku
sąsiad tego bloku
9 lat temu

opowiadał mi sąsiad jakie mają cyrki z wykonawcą nie solidny szantażysta powiedział że jak nie darują mu terminu na skończenie bez kar umownych co za 1 miesiąc daje kwotę 40 tyś zł to ich zostawi na zimę z nie dokończonym blokiem i po raz kolejny nikt się sprawą nie zajął.boje się jak mój blok na wiosnę będzie w remoncie.

Anonimowo
Anonimowo
9 lat temu

witam pana redaktora. jestem mieszkańcem w bloku tym remontowanym( Zawadzkiego 22 ) temat wygląda tak – przez parę lat staraliśmy się o ten remont, Było dużo problemow administracyjnych i finansowych, w końcu udało się i tu nasza chwilowa radość bo wyszły znowu problemy, mianowicie wykonanie inwestycji- czyli odnowa pokrycia dachowego, wymiana okien klatkowych i piwnicznych drzwi remont klatek i docieplenie bloku .Firma pana J. Sławianowskiego miała zakończyć inwestycje z dniem 30 września 2014r. Po wystąpieniu wyżej wymienionego problemu wspólnota dogadała się z wykonawca i został przedłużony termin do końca pazdziernika 2014r .Dziś mamy już 22 pazdziernik a tu tragedia dach ma tylko zdjętą starą dachówkę i nabite nowe łaty, klatki prawie nie ruszone a cała ściana od strony klatek tylko styropianem pokryta itp… Wymieniać by tu długo z wykonawcą ciężko na tym etapie się dogadać i warto by ostrzec innych przed taka firma.

mieszkaniec
mieszkaniec
9 lat temu

Panie Kozajda ul.zawadzkiego pięknieje ale ludzie bloku co pan pokazał cierpią bo nie uczciwa firma budowlana,ktbs też ma mieszkańców w du.ie. rusztowania nie pozabezpieczane i itp.niech pan się tym zajmie bo to grozi tragedią.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526