Olimpia Koło włączyła dopalacz

Autor: kurier-kolski.pl | 30.10.2014

_DSC8665(1)W ostatnim meczu już w 5.minucie Polonia Leszno mogła prowadzić 1:0, ale w zamieszaniu podbramkowym goście stracili piłkę i nic z tego nie wyszło. Ale jak mówi staropolskie przysłowie „co się odwlecze to nie uciecze”. Udało im się za to w 30.minucie, kiedy to Michał Płocharczyk strzałem z dystansu zmusił kolskiego golkipera do wyjęcia piłki z siatki. Wynik meczu: Olimpia Koło – Polonia Leszno 2:1 (0:1).

W 59.minucie Jakub Antosik ograł obrońców i silnym strzałem wyrównał stan meczu na 1:1. A w drużynę wstąpił nowy duch nadziei, zaczęli coraz częściej atakować, ale goście swymi kontrami też siali zamieszanie w obronie kolan. Gdy do końca meczu pozostało tylko 10 minut, zawodnik Polonii dotknął piłki ręką w polu karnym i sędzia wskazał ręką na wapno. Do piłki podszedł Piotr Marańda i dopełnił formalności zdobywając gola na 2:1.

Resize of IMG_2177

Resize of IMG_2186

Resize of IMG_2183

Resize of IMG_2176

Podsumowując spotkanie należy uznać je za wyrównany pojedynek tym, że kolanie mieli dużo sytuacji podbramkowych, a tym samym więcej okazji do zdobycia bramek. Przed meczem odbyła się miła uroczystość, podczas której szef firmy „Andre Abrasives”  Robert Andre wręczył piłkarzom Olimpii nowe koszulki wyjściowe i torby sportowe (na zdjęciu głównym).

Resize of IMG_2188

Skład Olimpii:Adam Sobkowiak, Kamil Kwiatowski, Dawid Wiśniewski, Konrad Cieślak (45 ‘ Paweł Powietrzyński), Piotr Rutkowski, Michał Rutkowski, Tomasz Mikusik, Filip Zborowski ( 45’Szymon Izydorczyk), Piotr Marańda ( 89’ Miłosz Powietrzyński), Jakub Antosik, Damian Kotkowski.

Polonia Leszno:Emil Anuszewicz, Hubert Olszak, Dawid Ozimek, Łukasz Bugzel, Krzysztof Jankowski, Artur Jęsiak, Łukasz Glapiak, Bogumił Ceglarek, Artur krawczyk, Kamil Pawlicki, Michał Płocharczyk.