Kolska Olimpia nie odpuszcza przeciwnikom

Autor: kurier-kolski.pl | 27.10.2014

Resize of IMG_2136Tylko nieliczni wierzyli, że zespół Olimpii jest w stanie przywieźć do Koła trzy punkty z bardzo ciężkiego terenu jakim jest niewątpliwie Pępowo. W sobotę 25 października o godzinie 17:00 stało się faktem, że 3 punkty jadą do Koła. Dąbroczanka Pępowo – Olimpia Koło (0:0) 1:2.

 

Mecz w Pępowie był bardzo wyrównanym widowiskiem. Był to typowy mecz walki głównie w środkowej strefie boiska. Jednak to Olimpia w sytuacjach podbramkowych zachowała więcej zimnej krwi i wykorzystała sytuacje, które sobie stworzyła. Bramki dla nas strzelali w 48’ Antosik i 84’ Marańda. W 86’ gospodarze uzyskali honorowe trafienie, ustalając tym samym wynik spotkania.

Po meczu Jarek Kawka powiedział: – Pojechaliśmy do Pępowa w bardzo osłabionym składzie i chcieliśmy przywieź chociażby remis, dlatego z 3. punktów jesteśmy bardzo zadowoleni. Cieszy mnie fakt, iż pomimo nieobecności kilku podstawowych zawodników, do składu wchodzą kolejni, którzy nie osłabiają drużyny, a udowadniają trenerowi o swojej przydatności.

Resize of IMG_1829

Skład Olimpii: Bartosz Kordylewski , Kamil Kwiatkowski, Dawid Wiśniewski, Paweł Powietrzyński, Piotr Rutkowski, Michał Rutkowski, Tomasz Mikusik, Filip Zborowski (60’ Powietrzyński Miłosz), Piotr Marańda, Damian Kotkowski, Jakub Antosik.

(mc)

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526