Chciał poprowadzić reprezentację narodową do Mistrzostwa Świata

Autor: kurier-kolski.pl | 21.10.2014

IMG_2149Mariusz Nieznalski jest kapitanem drużyny seniorów Olimpii Koło grających w IV lidze. Oprócz tego Zarząd klubu desygnował go na selekcjonera drużyny Orlików rocznika 2005. Ma bardzo napięty plan dnia: praca zawodowa, trening z drużyną seniorów, trening z drużyną Orlików i oczywiście w tym wszystkim musi znaleźć czas dla swojej dziewczyny.

 

Młodzi piłkarze, a ich jest około 30, z chęcią uczestniczą w zajęciach organizowanych przez swojego trenera. Na koncie mają uczestnictwo w kilku turniejach, z których przywieźli kilka pucharów. Wszystkie umieszczane zostają w gablotach Olimpii (na zdjęciu trener ze zdobytymi trofeami w drodze do klubowej szatni).

– Kocham piłkę nożną i tę miłość do piłki staram się wpajać swoim podopiecznym – mówi popularny „Anelka” – Jest dla mnie wielką przyjemnością kiedy na treningu jest stuprocentowa frekwencja. Podczas turniejów, kiedy strzelamy bramki, chłopcy bardzo się cieszą, a ja razem z nimi. Gdy byłem jeszcze dzieckiem marzyłem, by jako kapitan poprowadzić reprezentację Polski po tytułu Mistrza Świata. Nie dano mi jednak na to szansy, ale za to jestem kapitanem drużyny seniorów kolskiej Olimpii i trenerem wspaniałej drużyny orlików, co jest dla mnie wielkim wyróżnieniem i satysfakcją – kończy Mariusz Nieznalski.

(mc)

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526