W Gminie Dąbie grasuje podpalacz!

Autor: kurier-kolski.pl | 21.09.2014

pozarW związku z licznymi w ostatnim czasie podpaleniami pustostanów oraz balotów słomy na terenie gminy Dąbie, Policja prosi o kontakt osoby, które posiadają informacje mogące przyczynić się do zatrzymania sprawcy. Może dzięki twojej informacji podpalacz zostanie zatrzymany.

 

Na przestrzeni ostatnich kilkunastu miesięcy na terenie gminy Dąbie policjanci odnotowali kilkadziesiąt podpaleń. Nieustalony dotychczas sprawca podpala pustostany, opuszczone budynki gospodarcze oraz sterty słomy powodując liczne straty w mieniu. W związku z powyższym w celu zatrzymania podpalacza Policja zwraca się z apelem do mieszkańców powiatu kolskiego o przekazywanie wszelkich informacji mających związek z podpaleniami. Każda informacja uzyskana przez policjantów zostanie rzetelnie sprawdzona!

Informacje mogące przyczynić się do ujęcia podpalacza proszę przekazywać telefonicznie pod numerami: (63) 26-18-270 (Wydział Kryminalny KPP w Kole), 609-689-220 (Posterunek Policji w Dąbiu), bądź pod bezpłatnym nr alarmowym 997. Informację można przekazać także osobiście w najbliższej jednostce Policji.

Źródło: KPP w Kole

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526