Przeciętny mecz ze Słupcą

Autor: kurier-kolski.pl | 28.09.2014

Resize of IMG_1878W meczu piłkarskim o mistrzostwo IV ligi grupy południowej Olimpia Koło osiągnęła wynik bezbramkowy w potyczce z SKP Słupca: Olimpia Koło – SKP Słupca 0:0.

Mecz stał na przeciętnym poziomie. W pierwszej części gry więcej z gry mieli goście, ale dobrze dysponowany bramkarz Olimpii Bartosz Kordylewski zawsze stał na posterunku i nie pozwolił piłce przekroczyć linii bramkowej. W 26.minucie szczęście uśmiechnęło się do kolskiego bramkarza, bowiem strzał napastnika gości trafił w poprzeczkę. W 30.minucie za Szymona Izydorczyka wszedł Damian Kotkowski, ale ta zmiana nic nowego nie wniosła.

Resize of IMG_1876

Resize of IMG_1885

Po zmianie stron gra się bardziej wyrównała. Kolski trener Tomasz Mikusik dokonał kilku zmian. Wprowadzony Jarek Kawka posłał kilka „bomb” w kierunku bramki, ale wszystkie jego strzały mijały cel. Szybki jak „błyskawica” Piotrek Marańda swoimi rajdami też nic nie wskórał, jego dośrodkowania lądowały na aucie. Podsumowując spotkanie wynik uważam za sprawiedliwy i nie krzywdzący żadnej z drużyn.

Resize of IMG_1884

Resize of Kordylewski, Sobkowiak, Szymański

Jarek Kawka po zakończonym meczu podsumował: – Uważam, że mecz zakończył się sprawiedliwym remisem. W pierwszej połowie z gry miał więcej zespół SKP Słupca, a w drugiej połowie to my przejęliśmy inicjatywę. Z wyniku 0:0 powinny być zadowolone obydwie drużyny.

Skład Olimpii: Bartosz Kordylewski, Tomasz Mikusik, Piotr Rutkowski, Paweł Powietrzyński( 75’ Miłosz Powietrzyński), Michał Rutkowski, Mariusz Nieznalski (80’ Kamil Jaroszewski) Piotr Marańda, Szymon Izydorczyk (30’ Damian Kotkowski), Kamil Kwiatkowski, Jakub Antosik, Marcin Walkowski (55’ Jarosław Kawka).