Nożownik zatrzymany

Autor: kurier-kolski.pl | 14.08.2014

nóżPolicjanci zatrzymali 24-letniego mężczyznę, który kilkadziesiąt razy ugodził nożem kobietę w jednej z miejscowości w Gminie Koło. Sprawca usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa zagrożony karą dożywotniego pozbawienia wolności. Ponadto wobec podejrzanego Sąd zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

 

Do zdarzenia doszło w niedzielne popołudnie w małej miejscowości w Gminie Koło.  24-letni mężczyzna, trzymając w obu dłoniach noże, podszedł do idącej drogą 53-letniej kobiety, po czym bez powodu, niespodziewanie zaatakował ją zadawając kilkadziesiąt ciosów. Kobieta z krwawiącymi ranami na całym ciele trafiła do szpitala (w chwili obecnej jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo). Policjanci natychmiast po przybyciu na miejsce zdarzenia, wspólnie z postronnymi osobami obezwładnili i zatrzymali napastnika. Mężczyzna podczas zatrzymania był trzeźwy, policjanci sprawdzają także czy sprawca nie był pod działaniem środków odurzających.

24-letni mieszkaniec Gminy Koło kilka dni temu usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa. Za ten czyn grozi odpowiedzialność karana od 8 do 25 lat więzienia, a nawet kara dożywotniego pozbawienia wolności. Na dalsze czynności procesowe zatrzymany nożownik poczeka w areszcie, gdyż wobec niego Sąd zastosował środek zapobiegawczy w postaci 3 miesięcznego aresztowania.

Źródło: Rzecznik Prasowy KPP w Kole

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
ritaaa
ritaaa
9 lat temu

Chodzą takie naćpane debile i nawet nie wiedzą co robią.Po Kole wieczorami też ich chodzą tabuny i nie wiadomo czy ktorys na człowieka nie wyskoczy z nożem.

Anonimowo
Anonimowo
9 lat temu

Powinna byc przywrócona kara smierci a nie bandyte zywic ,lub pracowac po 12 godzin na bandyckie utrzymanie karmic chlebem i woda.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526