Przedwyborcza koalicja Prawicy w Kole

Autor: kurier-kolski.pl | 21.08.2014

IMGP0278Pomimo tego, że 19 lipca PiS z Solidarną Polską podpisał centralnie porozumienie o wspólnym starcie w wyborach samorządowych, kolscy działacze Solidarnej Polski , korzystając z własnej autonomii, postanowili związać się w najbliższych wyborach z ludźmi Kongresu Nowej Prawicy. Te partie wystawią wspólne listy kandydatów do Rady Miejskiej w Kole, do Rady Powiatu oraz Rady Gminy Koło, a także wyłonią wspólnego kandydata na Burmistrza Miasta Koła oraz na Starostę Kolskiego.

 

Koalicja ta może się rozszerzyć, ponieważ przedstawiciele poszczególnych partii powiedzieli na konferencji prasowej w środę, 20 sierpnia br., kiedy podpisano porozumienie, że rozmowy z innymi stowarzyszeniami trwają, natomiast sami są zwolennikami łączenia się Prawicy, a nie dzielenia.

IMGP0267

Działacze Prawicy zapowiedzieli wspólny pomysł na miasto. Jak twierdzą, ich głównym celem będzie promowanie inwestycji, przedsiębiorczości w Kole i powiecie oraz naprawa budżetu miasta Koła.

Źródło: KNP w Kole

Subskrybuj
Powiadom o
guest
6 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
jaśko
jaśko
9 lat temu

wybierajmy mądrych a nie mądrali i nie ważne z jakiego są ugrupowania bo za dużo jest jużtych mądrali bo jak tylko się w kręcą to już nic ich nie obhdzi tylko własne interesy

zzz
zzz
9 lat temu

Na dzisiaj nie wiadomo, czy zdobeda choćby jeden mandat w radzie powiatu więc typowanie już kandydata na starostę jest chyba lekko przedwszesne.

Kandydata wystawia się dopiero po wyborach, gdy wiadomo jaki jest podział mandatów w radzie powiatu.

Śmieszni są.

Anonimowo
Anonimowo
9 lat temu

zzz jeśli np.Prawica zdobyłaby dużo mandatów w Radzie Powiatu to wtedy takiego swojego kandydata zaproponują.Chyba logiczne.Przynajmniej dla mnie.

zzz
zzz
9 lat temu

Hmm.. widac jak Ci ludzie znają się na tym, czym sie zajmują. Jak można typować wspólnego kandydata na starostę skoro starostę wybiera rada powiatu, a więc radni powiatowi i nie jest on wybierany w wyborach powszechnych, tak jak burmistrz?

rita
rita
9 lat temu

Mnie tez przekonują. Młodzi fajni ludzie i dobrze im z oczu patrzy.Ja tez ich popre bo może cos zmienią w koncu w tym naszym miasteczku.

L jak Lucy
L jak Lucy
9 lat temu

Brawo! Głosuję na WAS! Tylko razem przeciwkoPO, SLD i PSL oraz TR.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526