Wzorcowy mecz Olimpii na urodziny trenera Mikusika

Autor: kurier-kolski.pl | 01.06.2014

MikusikW sobotnie popołudnie 31 maja, o godz. 17:00, Olimpia Koło rozegrała na wyjeździe kolejny mecz z PKS Racot odnosząc niespodziewanie wysokie zwycięstwo, bo aż 7:2 (1:1). Kolscy zawodnicy zrobili tym samym piłkarski prezent dla trenera Mikusika (na zdjęciu wyżej).

 

– Nikt nie wierzył w zwycięstwo naszej drużyny co najmniej z dwóch powodów – relacjonuje menadżer kolskiej drużyny Jarosław Kawka Po pierwsze drużyna Racota w tym sezonie nie przegrała jeszcze na własnym boisku, a po drugie w składzie naszej drużyny zabrakło Kujawy, Wiśniewskiego, Andrzejczaka i Urbaniaka. Pierwsza połowa pomimo przewagi naszej drużyny zakończyła się wynikiem 1:1 po bramce Piotra Marańdy w 25. minucie. Gospodarze wyrównali w 33. minucie ze strzału Adama Szulca.

Marańda
Bohater tego meczu Piotr Marańda

– W drugiej połowie dominacja kolskiej Olimpii była bezdyskusyjna – kontynuuje Kawka –Tuż po przerwie w 48.minucie Kotkowski zalicza trafienie i wynik brzmi 2:1 dla kolan. Kolejne trafienie w 53. minucie dołożył Marańda, a 10 minut później ten sam zawodnik strzelił kolejnego gola. Minutę później gospodarze strzelają dla swoich barw drugiego gola, a zdobywcą jest strzelec poprzedniej bramki Adam Szulc. To wszystko na co było stać gospodarzy. W 66.minucie za przewinienie w polu karnym sędzia dyktuje rzut karny, który Marańda zamienia na bramkę, a w końcówce spotkania, w 86. i 90.minucie, koncert strzelecki kolejnymi dwoma trafieniami zakończył Kotkowski stawiając przysłowiową kropkę nad „i”.

IMG_8687

Skład Olimpii: Suliński, Mikusik, Kwiatkowski, Powietrzyński P., Powietrzyński M., Nieznalski, Marańda, Sikorski, Zaborski, Kotkowski i Kawka ( 90’ Rutkowski). Sędzia główny –Eljasz Pawlak.

IMG_8307aPo meczu Jarek Kawka (na zdjęciu obok), który wszedł na boisko w końcówce meczu, powiedział: – Zagraliśmy kolejne bardzo dobre spotkanie i w końcu wykorzystaliśmy 70% stworzonych sytuacji. Na boisku byliśmy prawdziwą drużyną, czego efektem jest zwycięstwo na bardzo ciężkim terenie Racota 7:2. Wynik ten dedykujemy trenerowi Tomkowi Mikusikowi, który 1 czerwca obchodzi swoje 33. urodziny.

(mc)

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526