Poseł Adam Hofman z wizytą w Kole

Autor: kurier-kolski.pl | 30.06.2014

Resize of IMG_1240W ostatnią niedzielę, 29 czerwca br., w sali Domu Parafialnego Parafii Podwyższenia Krzyża Św. w Kole, odbyło się spotkanie członków i sympatyków Prawa i Sprawiedliwości z posłem okręgu konińskiego Adamem Hofmanem. Uczestniczyło w nim około 60 osób, w tym kolski aktyw partyjny. Pocieszającym faktem jest, że w spotkaniu większość stanowiły kobiety, które są bardzo zaangażowane w sprawy naszego kraju.

 

 

Poseł Adam Hofman na wstępie omówił sytuację w kraju i samym PiS. Potem wywiązała się dyskusja. Kolscy sympatycy zadawali wiele pytań na które wyczerpująco odpowiadał zaproszony gość. Pytający mówili m.in., że partia powinna postawić na młodzież, ponieważ tam jest niewykorzystany potencjał. Zwrócono uwagę na panujące bezrobocie w Kole, pytano o rosnące podwyżki, zebrani interesowali się podsłuchami, mówili że Rząd jest nieudolny i powinien podać się do dymisji.

Resize of IMG_1241

Resize of IMG_1242

Resize of IMG_1243

Na zakończenie poseł PiS powiedział: – Do wyborów partia musi przystąpić dobrze przygotowana. Musimy stawiać na patriotów, ludzi uczciwych, dla których Polska jest najważniejszym celem. Liczymy na 270 mandatów.

Resize of IMG_1250
PiS chce postawić na młodość i rozwój.

Poseł Hofman skarżył się, że: – Wnioski PiS składane na ręce Marszałka Sejmu leżą w „zamrażarce” i są nie rozpatrywane. Większość posłów głosuje tak, aby „nie stracić stołków”. Ale jesteśmy dobrej myśli i wybory wygramy!

Pełnomocnik posła Stanisław Mandziewski radny Rady Miejskiej w Kole, za naszym pośrednictwem pragnie podziękować księdzu prob. Józefowi Wronkiewiczowi za wypożyczenie sali na spotkanie.

(mc)

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
piterek
piterek
9 lat temu

Jaki on sie chudziutki zrobil przed wyborami hihihi

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526