Uratowali niedoszłą samobójczynię na nasypie wału rzeki

Autor: kurier-kolski.pl | 04.04.2014

busW nocy 2 kwietnia br. kolscy policjanci zauważyli auto zaparkowane na nasypie wału nad rzeką Wartą. Okazało się, że w środku znajduje się półprzytomna kobieta, która celowo przedawkowała leki psychotropowe. Funkcjonariusze udzielili kobiecie pomocy medycznej oraz powiadomili służby medyczne. Dzięki ich zainteresowaniu życie i zdrowie 36-latki nie jest już zagrożone.

 

Zdarzenie miało miejsce w ostatnią środę, 2 kwietnia br., około godz. 3:00 w nocy. W tym czasie policjanci  nocnego patrolu zauważyli na nasypie wału przeciwpowodziowego nad rzeką Wartą zaparkowany samochód osobowy. Kiedy podeszli bliżej, zobaczyli w aucie na przednim siedzeniu leżącą kobietę. Okazało się, że zażyła ona bardzo dużą ilość leków psychotropowych.

W rozmowie z półprzytomna kobietą policjanci zdołali ustalić, że przyczyną takiego zachowania 36-letniej mieszkanki powiatu słupeckiego były problemy osobiste. Patrol Policji natychmiast o zaistniałej sytuacji powiadomił Pogotowie Ratunkowe oraz odizolował kobietę od znajdujących się w aucie substancji, a także  nie pozwolił, aby 36-latka zasnęła, zapewniając jej świeży dopływ powietrza. Po przybyciu na miejsce służb medycznych kobieta została hospitalizowana.

Ustalono, że kobieta zażyła kilkanaście tabletek psychotropowych, których przedawkowanie mogło skończyć się śmiercią. Dzięki czujności kolskich policjantów nie doszło do tragedii.

Źródło: Rzecznik Prasowy KPP w Kole

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526