Ubywa drużyn w IV lidze

Autor: kurier-kolski.pl | 12.03.2014

Resize of IMG_4839Po Jarocie II Jarocin, która wycofała się z rozgrywek, kolejnym zespołem, który nie zagra w IV lidze będzie Płomyk Koźminiec. Tak więc póki co, IV liga grupy południowej będzie liczyła 14 zespołów Olimpia Koło rozegrała 3 mecze kontrolne, z których 1 wygrała, 1 przegrała i 1 zremisowała.

 

22 lutego  na sztucznej nawierzchni w Uniejowie nasza drużyna rozegrała kolejny mecz kontrolny tym razem z liderem konińskiej klasy okręgowej Kasztelanią Brudzew. Po niezłym spotkaniu w wykonaniu obu drużyn mecz zakończył się zwycięstwem  Olimpii 2:1. Bramki strzelili : Mariusz Nieznalski  i  Łukasz Sikorski.

Tydzień później olimpijczycy rozegrali kolejne spotkanie, tym razem w Tuliszkowie, z tamtejszą Tulisią. Pomimo, iż na tym meczu trener Tomasz Mikusik nie miał do dyspozycji kilku podstawowych zawodników, nasza drużyna zaprezentowała się z niezłej strony, a całe spotkanie zakończyło się remisem 1:1. Bramkę dla Olimpii w 60.minucie strzelił Piotr Marańda.
Kolejne spotkanie Olimpia rozegrała w  Dzień Kobiet  8 marca, w samo południe, z Dąbroczanką Pępowo. Mecz zakończył się porażką naszej drużyny 4:5. Było to niezwykle emocjonujące spotkanie, w którym dominowały liczne akcje ofensywne, czego efektem było strzelenie aż 9 bramek w całym spotkaniu. Bramki dla nas strzelali: Kawka 3 bramki i  Powietrzyński Paweł 1. Za tydzień o godzinie 11:00 nasza drużyna zmierzy się z górnikami w Kłodawie, a  22 marca w sobotę o godz. 13:00 zagramy u siebie ostatni mecz kontrolny z Termami Uniejów.

Resize of IMG_8795

Ze względu, iż z rozgrywek wycofał się Płomyk Koźminiec, inauguracja rozgrywek dla naszej drużyny przesunie się o tydzień i pierwszy mecz ligowy zostanie rozegrany w Kole z LKS Ślesin w sobotę 29 marca o godzinie 15:00, na który zarząd klubu już dziś serdecznie zaprasza.

– Ze względu na liczne kontuzje trener Mikusik nie mógł sprawdzić w tych spotkaniach wszystkich zawodników, dlatego do końca nie jest jeszcze jasne na co stać ten  młody zespół , ale jestem pewien, że  w meczach związkowych pokażą tzw. lwi pazur i udowodnią na co ich stać  – powiedział – Jarek Kawka po meczu z Dąbroczanką.

Resize of IMG_8942

Olimpia zagrała w składzie: Suliński, Wiśniewski, Urbaniak, Powietrzyński Miłosz, Rutkowski Piotr, Mikusik, Szczesiak, Nieznalski, Powietrzyński Paweł, Marańda, Kawka. Grali również: Chojnacki, Cieślak, Szymański, Brudnicki, Sikorski i Kotkowski.

(mc)

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
Maciek
10 lat temu

Błędna informacja! Jarota i Płomyk to była jedna i ta sama drużyna. Zespołów w lidze jest 15.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526