„Relacje” – Spotkanie z Dobromirem Makowskim

Autor: kurier-kolski.pl | 24.03.2014

makW ramach konferencji Duchowa Regeneracja (rekolekcji ekumenicznych) organizatorzy zapraszają młodzież z Koła i okolic na spotkanie z Dobromirem Makowskim – 5 kwietnia o g. 18.oo w Kole na ul. Ogrodowej 10 (budynek dawnego przedszkola na Starówce). Podczas spotkania gość będzie poruszał temat „relacji”.

 

 

Dobromir „Mak” Makowski – nauczyciel wychowania fizycznego oraz pedagog. Autor projektu RapPedagogia, który realizowany od roku 2010 dotarł do kilkuset szkół na terenie całej Polski. Obecnie mieszka w Pabianicach z żona Bogumiłą i córeczką Dobrusią, gdzie od 2011 roku jest współzałożycielem Fundacji „Krok po Kroku”. W latach 2008-2009 prezenter w programie TVP 1 – Raj. Od 2009 r. współorganizator imprezy młodzieżowej „Festiwal Praski”, realizowanej na warszawskiej Pradze.

Wspierał działania wielu organizacji pozarządowych takich jak:

– Stowarzyszenie Mierz Wysoko – Warszawa – Praga (praca w charakterze pedagoga ulicy)

– Klub Farba Żyrardów ( praca w charakterze pedagoga ulicy)

– Fundacja Głos Ewangelii –  (uczestniczył w projekcie „Żyj poza klatką” Pana Leszka Korzenieckiego)

– Generacja T – Ogólnopolska Misja Młodzieżowa ( animator projektów młodzieżowych)

Dobromir Makowski współpracuje z rożnymi instytucjami takimi jak: Domy Dziecka , Ośrodki Szkolno – Wychowawcze, Ośrodki socjoterapii, Ośrodki dla ludzi Uzależnionych Zakłady Poprawcze , Zakłady Karne , Kościoły, Starostwa, Urzędy Miast. Współpracuje również z licznymi organizacjami i działaczami lokalnymi (starostwa, stowarzyszenia, kościoły, itp.)

Jest także wokalistą i pasjonatem muzyki Hip Hop, która jest nieodzownym narzędziem jego obecnie realizowanej pasji życiowej.

Po raz ostatni Dobromir był w naszych okolicach w grudniu 2011 roku, gdzie wystąpił w Kościelcu dla chorej na białaczkę Julity Klimańskiej.

Źródło: Radosław Michalak  – Organizator konferencji Duchowa Regeneracja 2014

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
super
super
10 lat temu

super, byłam w Kościelcu,

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526