Pamiętają i nie zapomną

Autor: kurier-kolski.pl | 11.03.2014

Kopia Resize of IMG_0064Każdego 10-tego dnia miesiąca grupa aktywistów Prawicy z Koła, Kłodawy i Przedcza składa kwiaty i zapala znicze pod tablicą pamiątkową w Kole poświęconą tragedii, w której zginęło 96. polskich patriotów z Prezydentem RP Lechem Kaczyńskim na czele.

 

W tym roku do tej grupy dołączył poseł Prawa i Sprawiedliwości Witold Czarnecki oraz Błażej Spychalski – radny Sejmiku Wielkopolskiego. Chwilą zadumy na okoliczność katastrofy uczczoną tak ważną i tragiczną dla Polaków chwilę.

Kopia Resize of IMG_0065

Kopia Resize of IMG_0060

Kopia Resize of IMG_0061

Kopia Resize of IMG_0063

(mc)

Subskrybuj
Powiadom o
guest
6 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
Anonimowo
Anonimowo
10 lat temu

komitet kolejkowy……….żenada

zibi
zibi
10 lat temu

vicek to zawsze ma poczucie humoru i cos ciekawego walnie, piec do produkcji bimbru dobre hehe

vicek
10 lat temu

To to wygląda jak piec w lesie do produkcji bimbru.
Co ma wspólnego napis Katyń i Smoleńsk ? nic nie rozumie .
To takie pranie mózgu maluczkim.

miśka
miśka
10 lat temu

Popieram przedmówców.Wszyscy o tym pamiętamy i nie zapomnimy ale nie musimy sioe z tym afiszować. Ci na fotach to zwyczajni politycy i tak sie zachowują.

Konrad
Konrad
10 lat temu

Dla mnie to idiotyczna manifestacja nie wiedzieć czego. Przyłażenie pod pomniki 10-tego dnia każdego miesiąca jest absurdem. Wszystko na pokaz, bez potrzeby serca. We mnie wzbudza to wstręt i śmiech zarazem. Szkoda, że ludzie dają się nabierać na takie rzeczy. Tego kamienia nie powinno być koło kościoła. Są Powązki, gdzie spoczywają ofiary katastrofy, samo miejsce katastrofy. Za dużo mamy w kraju pomników, do których się modlimy, a w realnym świecie jesteśmy dla siebie jak wilcy. Proponuję zejść z chmur na ziemię i pracować nad tym, by być lepszym człowiekiem, życzliwym, uczynnym, czyniącym dobro dla najbliższych i dalszych, a wówczas świat na pewno stanie się lepszy.

kolanin
kolanin
10 lat temu

Robią to z potrzeby serca? Bo tak pieknie uśmiechają się do zdjęć jakby specjalnie do nich pozowali 🙂 Ja gdy przechodziłem tam z koleżanką przystaneliśmy i pomodliliśmy się za nich bez fleszów reporterów.I to pewno było im milsze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526