Koncert „Wszyscy chcą kochać”

Autor: kurier-kolski.pl | 03.03.2014

fot19Romantyczny, wzruszający do łez, a jednocześnie pełen humoru. Sala widowiskowa Miejskiego Domu Kultury w Kole wypełniła się po brzegi publicznością, która przybyła na koncert „Wszyscy chcą kochać”. Organizatorem koncertu był Zespół Szkół nr 1 w Kole oraz kolski MDK.

 

Zimowe koncerty dla mieszkańców miasta stają się powoli tradycją szkoły. Tegoroczny zimowy koncert nawiązywał tematyką do niedawnych „walentynek” i nosił tytuł „Wszyscy chcą kochać”. Na scenie, podczas dwugodzinnych występów, swoje umiejętności zaprezentowali uczniowie zerówki, młodszych i starszych klas Szkoły Podstawowej nr 2 w Kole oraz Gimnazjum nr 3  – czyli szkół wchodzących w skład Zespołu Szkół nr 1 przy ul. Poniatowskiego w Kole. Wystąpili także absolwenci placówki oraz zespół wokalny Studia Piosenki działający przy Miejskim Domu Kultury.

zdj

fot20

fot1

fot2

fot6

fot7

fot14

fot21

Różnorodność form artystycznego przekazu zachwyciła publiczność: piosenki (od klasycznych po rap), tańce, wiersze, scenki kabaretowe przeplatane były filmami, na których najmłodsi – dzieci i młodzież oraz starsi- rodzice i dziadkowie, odpowiadali na pytanie „co to jest miłość”. Było romantycznie, wzruszająco, lecz także wesoło i dowcipnie. Przedstawienie było najwyższej próby: warto podkreślić znakomitą interpretację tekstów przez wykonawców, wysoki poziom wokalistów i wokalistek, a całości dopełniały fantastyczne efekty świetlne.

fot3

fot4

fot13

fot18

fot12

O wykonawcach, których była prawie setka, nie zapomnieli rodzice z Rady Rodziców szkoły: każdy z młodych artystów otrzymał słodki upominek.
To był niezapomniany wieczór…

Źródło: ZS nr 1 w Kole

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526