Gapa czy sabotażysta?

Autor: kurier-kolski.pl | 17.03.2014

OLYMPUS DIGITAL CAMERAW Kościelcu na Trasie 92 relacji Poznań-Warszawa doszło do niecodziennego zdarzenia. Wiozący całe bele drewna samochód ciężarowy marki Scania z rozłożonym HDS-em (hydraulicznym dźwigiem samochodowym) zamontowanym na nim, zwanym żurawiem przeładunkowym, zawadził o metalową bramkę viatoll nad trasą (bramkę do automatycznego poboru opłat drogowych) i całkowicie ją zniszczył.

 

 

Nie wiadomo dlaczego samochód miał rozłożony w czasie jazdy dźwig. Bramka oczywiście nie wytrzymała naporu ciężkiego samochodu i została wyrwana z podłoża oraz pogięta. Działania strażaków polegały na oświetleniu terenu oraz rozcięciu i usunięciu przy pomocy pił do cięcia stali uszkodzonej bramki viatoll, w którą dźwig samochodu po prostu zaplątał się. Straty wyniosły 50 tys. zł.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Okoliczni mieszkańcy obserwujący zdarzenie zastanawiali się czy kierowca przez nieuwagę podniósł ramię dźwigu, czy po prostu nie lubi opłat drogowych nabijanych przez bramki viatoll i postanowił dać temu wyraz niszcząc znienawidzone konstrukcje…

Źródło: Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Kole

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
xyz
xyz
10 lat temu

Niezle koles przy….ł w złodziejską konstrukcje hehe.Nikt nie lubi tego cholernego viatollu.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526