Wysokie miejsca szachistów „Kiełbaski”

Autor: kurier-kolski.pl | 28.02.2014

Szachiści z KościelcaW Obrze odbył się V Ogólnopolski Memoriał im. Ziemowita Zgierskiego Obra Zima Open 2014.Bardzo dobre miejsca zajęli szachiści z Kościelca.

 

 

W turnieju wystartowało 102 szachistów z całej Polski. Turniej rozegrano w trzech grupach rankingowych: A – z rankingiem międzynarodowym lub polskim minimum 1800, B – ranking 1600 i C – do rankingu 1400.
Bardzo dobrze spisali się juniorzy z Kościelca, którzy rywalizowali ze znacznie starszymi od siebie graczami. Wiktor Kwiatkowski w grupie A zajął 4. miejsce, Weronika Ostrowska w grupie B wywalczyła 5. miejsce (mogła grać w grupie A, gdyż posiada ranking międzynarodowy), Piotr Szafrański był 7., Maciej Szafrański 20., zaś w grupie C Michał Grochowski zajął 1. miejsce, a Dorota Szafrańska była 25.

– Znakomita postawa Witka pokazała, że jest nie tylko znakomitym juniorem, ale  należy również do najlepszych bez względu na wiek. Natomiast miejsca pozostałych graczy, zwłaszcza Piotrka i Michała, są nadzieją na dalsze wspaniałe wyniki zawodników z „Kiełbaski” – powiedział trener Dariusz Ostrowski.
(mc)

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526