Dwie śmierci dzień po dniu

Autor: kurier-kolski.pl | 20.02.2014

Wtorek i środa zapisały się w statystykach policyjnych oraz dla wielu osób jako tragiczne. Dwie ofiary śmiertelne, dwoje młodych ludzi w naszym rejonie straciło życie. Jeden na drodze, a drugi – 17.latek na torach kolejowych w pobliżu dworca PKP w Kole.

 

Jak poinformował Rzecznik Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kole st. sierż. Krzysztof Jóźwiak, w ostatni wtorek, 18 lutego br., w Osieku Wielkim miał miejsce tragiczny w skutkach wypadek drogowy, w którym uczestniczyło auto osobowe i rowerzysta. W wyniku zdarzenia śmierć poniósł 26.letni mężczyzna kierujący rowerem.

Do tragedii doszło około godziny 18:00. Na prostym odcinku drogi kierujący samochodem osobowym Ford Galaxy zderzył się z jadącym w tym samym kierunku rowerzystą. Rowerzysta poniósł śmierć na miejscu. Policjanci wykonujący czynności ustalili, że kierujący autem 30.letni mieszkaniec Koła był trzeźwy. Okoliczności i przyczynę tragedii wyjaśni śledztwo prowadzone przez Policję pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Kole.

Już następnego dnia, 19 lutego br., na torowisku tuż za stacją PKP w Kole zginął 17-letni mieszkaniec powiatu kolskiego. Do tragedii doszło około godz. 18:00. W tym czasie młody mężczyzna został śmiertelnie potrącony przez pociąg relacji Warszawa – Zielona Góra.

Kolska Policja wspólnie z Prokuraturą Rejonową w Kole wszczęły dochodzenie mające na celu wyjaśnić przyczyny i okoliczności zaistnienia tragedii.

Źródło: KPP w Kole

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526