Kolska Kronika Policyjna

Autor: kurier-kolski.pl | 03.01.2014

W ostatnim okresie kolscy policjanci z Komendy Powiatowej Policji zanotowali następujące przestępstwa i wykroczenia przeciwko mieniu i zdrowiu mieszkańców powiatu kolskiego.

 

30 grudnia  policjanci Komisariatu Policji w Kłodawie zatrzymali 41-letniego mieszkańca gminy Daszyna, który przy jednym z supermarketów na terenie Kłodawy ukradł pozostawiony w koszyku sklepowym portfel z dokumentami oraz pieniędzmi w kwocie 1 300 złotych. Mieszkaniec województwa łódzkiego popełnił przestępstwo zagrożone karą do 5 lat pozbawienia wolności.

31 grudnia funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Kole zatrzymali 46-letniego mieszkańca gminy Osiek Mały, który w swoim mieszkaniu używając nielegalnego przyłącza elektrycznego kradł prąd elektryczny. Teraz mężczyźnie grozi do 5 lat więzienia.

01 stycznia w miejscowości Bugaj gm. Babiak kierujący samochodem osobowym m-ki Volkswagen Passat z nieustalonych dotychczas przyczyn potrącił pieszego. W wyniku doznanych obrażeń ciała  41-letni pieszy został przewieziony do szpitala. Kierujący autem 47-letni mieszkaniec gminy Kłodawa był trzeźwy. Stan trzeźwości mężczyzny, który trafił do szpitala ustali badanie krwi. Okoliczności i przyczyny wypadku wyjaśni prowadzone w tej sprawie śledztwo.

Na drogach powiatowych policjanci zabezpieczyli miejsca trzech kolizji drogowych oraz zatrzymali dwóch pijanych kierujących samochodami osobowymi, jednego kierującego będącego pod działaniem środków odurzających, a także jednego rowerzystę, który złamał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

Źródło: Rzecznik Prasowy KPP w Kole

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526